مازندران مقصد گردشگران انگلیسی می شود

نمایندگان دفتر حقوقی CMS انگلستان با سرمایه گذاران مازندرانی حوزه گردشگری دیدار کردند.

به گزارش «ایسنا» مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه استانداری مازندران در دیدار با چند تن از سرمایه گذاران علاقه مند به حوزه گردشگری با بیان این مطلب گفت: «مهم ترین نتایج سرمایه گذاری خارجی در فضای مناسب، فعال شدن اقتصاد مازندران، افزایش اشتغال، استفاده از ظرفیت های خالی، افزایش کمی و کیفی محصولات، توسعه صادرات، بهبود شرایط زندگی مردم، سلامتی و شادابی اقتصادی و اجتماعی و زندگی با مفهوم واقعی است.»

بر اساس این خبر، نمایندگان دفتر حقوقی CMS انگلستان به منظور بررسی ظرفیت های سرمایه گذاری در ایران از جمله مشارکت در سرمایه گذاری، برندسازی و مدیریت در اجرای ساخت و بهره برداری طرح ها براساس پیشنهاد یک شرکت بین المللی به استان مازندران سفر کردند. این هیات با چند نفر از سرمایه گذاران مازندرانی حوزه گردشگری که علاقه مند به سرمایه گذاری مشارکتی هستند برای همکاری مشترک دیدار و گفت و گو کردند.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مازندران مقصد گردشگران انگلیسی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات