دفاتر غیرمجاز گردشگری را گزارش کنید

دبیر و عضو هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر گردشگری از مردم خواست در صورت روبه رو شدن با دفاتر غیرمجاز گردشگری، مساله را به این انجمن یا سازمان میراث فرهنگی گزارش دهند تا در خصوص پلمب آن اقدام شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، امیرپویان رفیعی با اشاره به برخی مشکلات و تخطی ها در دفاتر گردشگری گفت: «سیر دریافت مجوز خیلی راحت نیست که مدیران بخواهند از وعده ها سر باز زنند.»

وی در ادامه افزود: «چنانچه قراردادهایی که سازمان میراث فرهنگی معرفی کرده، هرگونه کاستی در خدمات داشته باشند، در کمیسیون های فنی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مطرح و جرایمی بیش از هزینه واقعی در نظر گرفته می شود.»

رفیعی در پاسخ به قابل دفاع بودن حقوق مسافر در صورت بروز تخلف، خاطرنشان کرد: «بسیاری از مشکلات به دلیل مراجعه به دفاتر غیرمجاز است و درخواست می کنم مردم قبل از دریافت هرگونه خدمات به فهرست سازمان میراث فرهنگی مراجعه کنند.»

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دفاتر غیرمجاز گردشگری را گزارش کنید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات