کشف 80 فقره نسخه جعلی داروهای کمیاب درالبرز

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز چهارشنبه درگفت وگو باخبرنگارایرنا افزود: پلیس البرز درپی اطلاع بیمه تامین اجتماعی این استان مبنی براینکه چندین فقره نسخه داروهای کمیاب با امضاو مهر یک پزشک خاص به بیمه ارجاع شده که مورد تردید کارشناسان قرار گرفته و موضوع به صورت ویژه دردستور کاراگاهان قرارگرفت.
وی اضافه کرد: با پیگیری های پلیس آگاهی استان البرز، یک خانم با نسخه داروهای کمیاب در یکی از داروخانه های کرج دستگیر شد و پس از انتقال به اداره آگاهی لب به اعتراف گشودند.
سردار کامرانی صالح خاطرنشان کردکه این خانم دراعترافات خود اذعان داشته که این برگه ها را ازیکی ازبستگان خود تهیه کرده است که پلیس با ردیابی و کاراطلاعاتی 6 نفرکه دراین موضوع دخالت داشتند را دستگیرکرد.
وی گفت : این متهمان در بازجویی ها ی تکمیلی اعتراف کردند که با جعل مهر و امضای یک دکتر متخصص و جعل دفترچه با تبانی چندین داروخانه درکرج این نسخه ها را تحویل ودرازای آن پوشک بچه ، شیرخشک و وسایل بهداشتی دریافت می کردیم .
وی بیان داشت : این متهمان اضافه کردند که صاحبان داروخانه نیز با توجه به اینکه مقداری ازداروهای کمیاب توسط بیمه پرداخت می شود آن ها رابه بیمه ارسال تا مبالغی رادریافت کنند.
وی افزود: متهمان با اعتراف 80 فقره کلاهبرداری به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضایی شدند .
2098/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف 80 فقره نسخه جعلی داروهای کمیاب درالبرز» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات