تنوع حضورفرهیختگان درهیئت امنای دانشگاه های پزشکی، موجب تحول می شود

طاهرموهبتی چهارشنبه درحاشیه نشست اعضای هیات امنای منطقه پنج در شیرازدرگفت وگوباخبرنگار ایرنا اظهار داشت:هیئت امنا در دانشگاه ها نقش تنظیم مقررات دارد و دانشگاه ها در 10 منطقه کشوری با اختیاراتی که دارند مشارکت در تصمیم گیری ها خواهند داشت .
موهبتی گفت: یکی از مهمترین کارها در هیئت امنای دانشگاه ها تثبیت و تقویت نگاه مشاوره ای است، منطقه ای شدن دانشگاه ها باعث می شود که از بدنه مجموعه تصمیم گیری ها آغاز شود و این در تبادل تجربیات به ویژه در تقویت حوزه آموزش موثر خواهد بود.
معاون وزیر بهداشت وجود هیئت امنا را عاملی برای حرکت بهتر و مفیدتر دانشگاها توصیف کرد و گفت: یکی از اولویت‌های اساسی وزارت بهداشت و درمان تخصصی کردن هیئت‌های امنای دانشگاه‌های علوم پزشکی است تا بتوانیم از ظرفیت‌های تمام بخش‌ها در این امر استفاده بهینه داشته باشیم.
6113 / 1876

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تنوع حضورفرهیختگان درهیئت امنای دانشگاه های پزشکی، موجب تحول می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات