وضعیت همه گزینه های مربیگری استقلال

آخرین وضعیت انتخاب شخص اول نیمکت استقلال دارای پیچیدگی خاصی شده و مشخص نیست در نهایت چه فردی می تواند این عنوان را تصاحب کند. کاپ: دقیقا مثل سال گذشته هیات مدیره استقلال بعد از کنار گذاشتن سرمربی این تیم به دنبال گزینه های جدید است و از برخی مربیان نیز برنامه خواسته است. به نظر می رسد پرویز مظلومی به طور کلی از میان این گزینه ها کنار رفته است؛ دلیلش هم صحبت های چند بازیکن بوده که اعلام کرده اند تمرینات مظلومی اصلا برایشان مفید نیست. البته قبل از این هم سرمربی فصل گذشته آبی پوشان بازهم شانس زیادی نداشت.

به جز علیرضا منصوریان از گزینه های دیگری چون پاشازاده، یزدانی و زرینچه نیز نام برده می شود اما به نظر می رسد سایر گزینه ها به غیر از منصوریان فقط نقش داغ کردن رقابت را دارند وگرنه هیات مدیره حتی برنامه های آنها را هم بررسی نمی کند.

از سویی در میان گزینه های خارجی نام اسکوچیچ برده می شود و حتی گفته می شود او شانس بالایی  دارد اما این مربی کروات روحش هم از اتفاقاتی که در باشگاه استقلال رخ می دهد، خبر ندارد. وقتی از نزدیکان دراگان اسکوچیچ درباره برنامه های وی به باشگاه استقلال پرسیدیم، متوجه شدیم که تنها ارتباط بین این مربی و باشگاه به 2 ماه قبل بازمی گردد که قیمت پیشنهادی اش را برای عقد قرارداد ارائه کرده است.

با تمام این مسائل قرار است قبل از جلسه امروز ساعت 13 هیات مدیره استقلال، برنامه های منصوریان به وزیر ورزش ارائه شود و در صورت موافقت او شاید همین امروز سرمربی فصل گذشته نفت عنوان سرمربیگری استقلال را برعهده بگیرد. در غیر اینصورت تکلیف سرمربیگری آبی پوشان قطعا به هفته آینده کشیده می شود و مشخص نیست چه نفرات جدیدی به گزینه ها اضافه می شوند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وضعیت همه گزینه های مربیگری استقلال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات