رضازاده: وزنه‌برداری ایران را با ما می‌شناسند

رییس پیشین فدراسیون وزنه‌برداری با بیان اینکه فدراسیون وزنه‌برداری از وی برای حضور در مراسم افتتاحیه جام فجر دعوت نکرده بود، گفت:وزنه‌برداری ایران را با نام امثال ما می‌شناسند اما خبری از برخی بزرگان وزنه‌برداری در مراسم افتتاحیه نبود. خبرگزاری ایسنا: حسین رضازاده درباره حضور در مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی جام "فجر" اظها‌ر کرد: این ر‌قا‌بت‌ها بین‌المللی است و به میزبانی ایران برگزار می‌شود. از آنجا که به عنوان ر‌قا‌بت‌های گزینشی المپیک نیز محسوب می‌شود از اهمیت زیادی برخوردار است. من هم به خاطر خسته نباشید به و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ان در مراسم افتتاحیه‌ حاضر شدم.

وی درباره وضعیت پیشکسوتان و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی و این که علی مرادی، رییس فدراسیون عنوان کرده با روی کار آمدنش در فدراسیون و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی اهمیت زیادی برای پیشکسوتان این رشته قائل است، گفت: حتی برای من دعوتنامه هم نفرستادند تا در مراسم افتتاحیه شرکت کنم. متاسفانه پیشکسوتان و بزرگان زیادی مانند کوروش باقری که زحمت زیادی برای وزنه برداری ایران کشیده‌اند در این مراسم حضور نداشتند. وزنه‌برداری ایران را با نام امثال ما می‌شناسند و جای خیلی‌ها در این مراسم خالی بود. اینجا خانه خودمان است و من بدون دعوت نامه تصمیم گرفتم در مراسم افتتاحیه حاضر شوم وگرنه فدراسیون اقدامی برای دعوت از من به عمل نیاورد.

دارنده مدال طلای المپیک درباره وضعیت کیانوش رستمی، افزود: کیانوش چند سال قبل این وزنه ها را مهار کرده بود و خدا را شکر وضعیت بسیار خوبی قبل از المپیک دارد. مسابقات المپیک با ر‌قا‌بت‌های جهانی تفاوت زیادی دارد. یک ورزشکار اگر می‌خواهد به مدال برسد باید با آمادگی 100 درصد در این ر‌قا‌بت‌ها حاضر شود. کیانوش رستمی، ورزشکار بسیار خوبی است و مطمئنا با ادامه این روند می‌تواند در ر‌قا‌بت‌های المپیک بر روی سکو برود.

رضازاده در باره تمرینات انفرادی کیانوش رستمی و این که آیا این موضوع بر نحوه نتیجه‌گیری او در المپیک تاثیر منفی خواهد داشت یا خیر؟ خاطر‌ نشان کرد: رستمی بسیار خوب در حال تمرین است و خودش مربیگری خودش را بر عهده دارد. اگر مدال بگیرد دسترنج زحمات خودش است. البته فدراسیون اعلام کرده با این ورزشکار هماهنگ است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. به‌ هر‌ حال رستمی روند خوبی را طی می‌کند و امیدوارم که در المپیک به نتیجه‌ دلخواه خود برسد.

سرمربی سابق تیم ‌ملی و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی در پایان با آرزوی موفقیت برای کاروان ورزشی ایران در المپیک، گفت: شرایط بسیار سختی در المپیک پیش‌رو خواهیم داشت چرا که تمامی کشورها با آمادگی کامل پا به این ر‌قا‌بت‌ها می‌گذارند، اما ما هم ورزشکاران خوبی در اختیار داریم که مطمئنا برای کسب افتخار از جان خود مایه می‌گذارند. امیدوارم که در نهایت نتایج خوبی را به دست بیاوریم و ورزشکارانمان بار دیگر افتخار آفرین شوند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رضازاده: وزنه‌برداری ایران را با ما می‌شناسند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات