کلاهبرداری عجیب یک زن

پیرمردی با مراجعه به شعبه بازپرسی دادسرای یافت‌آباد گفت: روز گذشته پسرم که می‌خواست برای چند روزی به مأموریت اداری برود، برای خداحافظی با من و مادرش به خانه‌مان آمد و چند ساعت پس از رفتنش، زنی با تلفن همراهم تماس گرفت.

به گزارش روزنامه ایران، پیرمرد ادامه داد: وی خودش را پرستار یک بیمارستان معرفی کرد و گفت که پسرتان تصادف کرده و بشدت مجروح شده و هم‌اکنون باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. زن پرستار شماره حسابی به من داد و گفت که چهار میلیون تومان به این حساب واریز کنم تا هرچه زودتر پسرم تحت جراحی قرار گیرد.

از آنجا که نگران جان پسرم بودم، بلافاصله پول را به حساب این زن واریز کردم و همان لحظه به موبایل پسرم زنگ زدم ولی تلفنش خاموش بود، با دستپاچگی خودمان را به بیمارستان رساندیم و پس از پرس و جو متوجه واهی بودن ادعای زن شیاد شدیم. پس از طرح این شکایت کارآگاهان با در دست داشتن یک شماره حساب اعتباری که پول به آن واریز شده، تحقیقاتی را برای شناسایی و دستگیری زن ناشناس آغاز کردند.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کلاهبرداری عجیب یک زن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات