تصویر متحرک شلوغ‌ترین مسیرهای هوایی جهان/رفت‌ و آمدهای ۳۲۰۰ فرودگاه و ۶۰ هزار مسیر هوایی

استفاده از هواپیما برای مسافرت‌ هر روز بیشتر از گذشته می‌شود. محققان اکنون نقشه‌ای تهیه کرده‌اند که مهمترین‌ مسیرهای پروازی را میان ۳ هزار و ۲۰۰ فرودگاه مهم جهان نشان می‌دهد. آفتاب : ترافیک هوایی

در این تصویر متحرک هر طول جغرافیایی با رنگ متفاوتی مشخص شده و خطوط ۳ هزار و ۲۰۰ فرودگاه را در ۶۰ هزار مسیر هوایی به هم وصل می‌کنند. این تصویر متحرک به خوبی حجم ترافیک هوایی جهان را وقتی پروازها یکجا مورد بررسی قرار بگیرند نشان می‌دهد. 

در این نقشه اطلاعات جغرافیایی در نظر گرفته نشده اما انطباق آن با نقشه جهان نشان می‌دهد که به عنوان نمونه هند پروازهای بسیار بیشتری به خاورمیانه نسبت به جنوب و شرق آسیا دارد.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصویر متحرک شلوغ‌ترین مسیرهای هوایی جهان/رفت‌ و آمدهای ۳۲۰۰ فرودگاه و ۶۰ هزار مسیر هوایی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات