تغییرات اتوبوسی وزارت راه آغاز شد

آخوندی پس از تغییر قابل تامل مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن و در ادامه تغییر مدیران کل راه شهرسازی استانهای تهران و قم، نوبت به مدیرکل راه و شهرسازی کردستان رسید، به نظر می رسد تغییرات اتوبوسی وزارت راه و شهرسازی پس از حدود سه سال دوباره آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اواخر مرداد ماه سال 92 عباس آخوندی در جلسه شورای معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی، با تاکید بر استفاده از نظرات وزیر سابق (علی نیکزاد)، گفته بود: نگران تغییر و تحولات نباشید، فقط برخی از برنامه‌ها مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

وی  با تاکید بر این‌که اهل تغییرات اتوبوسی نیستم، گفت: تنها ممکن است با توجه به برنامه‌های دولت تدبیر و امید برخی از برنامه‌ها مورد بازنگری قرار گیرد و با توجه به ضرورت‌های کنونی کشور برنامه‌های جدید در حوزه‌های راه و مسکن اجرا شود.

این در حالی بود که در سال 92 بیش از ظرفیت یک اتوبوس تغییرات مدیریتی توسط وزیر تازه وارد راه و شهرسازی صورت گرفت. حال پس از حدود سه سال به نظر می رسد بار دیگر تغییرات اتوبوسی وزارت راه آغاز شده است. وزیر راه و شهرسازی پیش از خداحافظی نمایندگان مجلس نهم مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن را برکنار و حکم یک مدیر بخش صنعتی را برای این پُست امضا کرد.

آخوندی در ادامه به فاصله اندکی از حضور نمایندگان مجلس دهم در بهارستان، وزیر راه و شهرسازی دست به قلم شد و دو مدیرکل راه و شهرسازی استان های تهران و قم را تغییر داد.

وی اخیرا هم طی حکمی شهرام ملکی را به عنوان مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان کردستان منصوب کرده است.

به گزارش تسنیم، به نظر می رسد با تغییرات مدیریتی طی هفته های اخیر در زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی، "اتوبوس تغییرات" پس از حدود سه سال به رانندگی وزیر راه به راه افتاده است. 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تغییرات اتوبوسی وزارت راه آغاز شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات