نقد روزنامه قانون به صحبت های اخیر محسن رضایی

واکنش تصویری روزنامه قانون به پست اینستاگرامی محسن رضایی، سوژه رسانه ها شد.

به گزارش شریان نیوز،روزنامه قانون در پی صحبت های اخیر رضایی واکنش خود را در قالب تصویری طنز و معنا دار به تیتر یک صفحه طنز روزنامه خود اختصاص داده و به طور غیر مستقیم صحبت های رضایی را نقد کرده است.

    محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیروز در یادداشتی کوتاه در اینستاگرام شخصی خود، دلایل ورودش به انتخابات را برنامه هایی دانست که می تواند اقتصاد ایران را نجات دهد.

 

محسن رضایی در پست خود نوشت: نجات اقتصاد می گویند چرا از لباس پاسداری خارج و وارد انتخابات گذشته شدید؟ آیا بیرون کردن فقر، بیکاری و فساد از کشور کمتر از بیرون کردن ارتش متجاوز عراق از سرزمین‌های اشغالی ایران است؟ آیا ایجاد شغل و زندگی آبرومندانه برای جوانان ایران زمین کمتر از نابودی استبداد شاهنشاهی است؟ بدانید اگر به خاطر این نگرانی‌ها و تایید مردم و کارشناسان بر برنامه‌های اقتصادی ام نبود وارد انتخابات گذشته نمی شدم. در دوسال گذشته نیز که تهدیدات منطقه ای زیاد شد برای حفظ امنیت کشور و مردم به لباس پاسداری برگشته ام.  

امروز ارزش هزار تومان روز انتخابات نصف شده است. همین پول‌های نصف شده هم در دست مردم نیست. اقتصاد قفل شده و رکود را می گویید آرامش! توصیه می کنم مردم را فریب ندهید، روزی حقیقت آشکار می شود.

[ منبع این خبر سایت شریان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقد روزنامه قانون به صحبت های اخیر محسن رضایی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات