خرید تضمینی گندم در ورامین آغاز شد

محمد گلدستانی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت : سیلوی ورامین با گنجایش 10 هزار تن همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت هفت تا 19 آماده تحویل گندم کشاورزان است.
وی گفت: در نخستین مرحله، بالغ بر 500 تن گندم از سوی کشاورزان به سیلوی ورامین تحویل شد .
وی افزود: قیمت هر کیلوگرم گندم معمولی با 4 و نیم درصد افت ، 12 هزار و 705 ریال تعیین شده که این قیمت 12 هزار و 800 ریال نیز قابل افزایش است.
گلدستانی قیمت سال گذشته گندم معمولی را 11 هزار و 550 ریال اعلام کرد.
وی افزود : قیمت هر کیلوگرم گندم دوروم با افت 4 و نیم درصد 13 هزار و 608 ریال اعلام شده که این قیمت تا 13 هزار و 170 ریال قابل افزایش است.
رئیس اداره غله و سیلوی شهرستان ورامین قیمت سال گذشته گندم دوروم را 11 هزار و 880 ریال اعلام کرد.
وی افزود : با وجود آن که سیلوی ورامین تنها 10 هزار تن گنجایش دارد ولی سال گذشته موفق شدیم با مدیریت تلفیقی بیش از 20 تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را خریداری کنیم که این میزان رکوردی محسوب می شود.
بیش از 10 هزار هکتار از اراضی قابل کشت شهرستان ورامین در سال زراعی جاری زیر کشت گندم رفته است.
تهرام/7254

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خرید تضمینی گندم در ورامین آغاز شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات