یادداشت حمید جبلی برای «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر»


حمید جبلی درپی اجرای طرح «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر» در تهران یادداشتی منتشر کرد.
به گزارش ایسنا، در طرح «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر» آثار هنری هنرمندان ایرانی و خارجی روی بیلبوردها به‌نمایش درآمده‌اند. این طرح از زمان اجرای نخستین دوره‌اش در سال گذشته، موافقان و مخالفانی داشته است.
در یادداشت این بازیگر سینما که در اختیار خبرنگار ایسنا قرار داده، آمده است: «کنار راننده نشسته بودم. او از زمین و زمان بد می‌گفت، از موتورسوارها که هیچ قانونی را رعایت نمی‌کنند، بعضی به اندازه یک وانت بار می‌زنند و بعضی به اندازه یک تاکسی سوار می‌کنند. از راننده‌های خانم پشت فرمان ماشین‌های شاسی‌بلند که با موبایل صحبت می‌کنند و به حق تقدم توجهی ندارند. او قبلا راجع به تبلیغات خیابانی گفته بود: می‌خواهند دل ما را بسوزانند. این اجناس به درآمد ما چه ربطی دارد.
سر چهارراه رسیدیم. کودکی با قوطی اسفند جلوی پنجره آمد. راننده به او و شرایط هم بد و بی‌راه گفت. نگاهش به تابلوی تبلیغات افتاد. من هم نگاه کردم. تابلوی بزرگ نقاشی زیبایی به جای آگهی نصب شده بود. یک لحظه با هم نگاه کردیم. آرام زیر لب گفت: چه قشنگ. به من نگاه کرد و لبخند زد و به بچه رو کرد و با دست نقاشی را نشان داد. هر سه لبخند زدیم. تا چهارراه بعدی سکوت کرد و وقتی پشت چراغ ایستاد گفت: این یکی هم قشنگ است.»
انتهای پیام


[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یادداشت حمید جبلی برای «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات