حرکت جهادی دانشجویان علوم پزشکی در ایام رحلت امام خمینی(ره)

اردو جهادی همزمان با سالروز رحلت امام خمینی(ره)، دانشجویان رشته های مختلف علوم پزشکی در قالب گروه های درمانی به اردوی جهادی می روند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ این اردو به همت گروه درمانی امام رضا (ع) در تاریخ ١٤ و ١٥ خرداد در مناطق روستایی نشین اطراف تهران _محور امین آباد_ شهر ری برگزار می شود.

اردوی جهادی دو روزه خرداد ماه روستاهای شهر تهران در بخش پزشکی،در حوزه های پزشکی، مامایی، پرستاری و روان شناسی اقدام به آموزش، درمان و غربالگری و در بخش دندان پزشکی، ارتقا سطح بهداشت دهان و دندان، آموزش و درمان برای کودکان کار مدرسه ایلیا واقع در منطقه ٢0 انجام می شود.

محور امین آباد شهر ری تهران _منطقه20 شهر تهران_ شامل روستاهایی از جمله حاجی آباد، هفت دستگاه، امین آباد، اشرف آباد، غنی آباد، عباس آباد و زمان آباد، جمعیتی بالغ بر ٢0هزار نفر دارد.

این گروه جهادی متشکل از ١٦٦ متخصص، پزشک و دانشجویان رشته های پزشکی _پزشکی،مامایی،پرستاری و روانشناسی_ و ٢٧ دندان پزشک و دانشجوی دندان پزشکی است.

گروه درمانی امام رضا(ع) پیش از این در مناطق ٢0،١٧،١٥،١٤،١٢ شهر تهران اقدام به فعالیت های درمانی و آموزش کرده بود.

شناسایی و تامین وسایل و پشتیبانی این اردوی جهادی بر عهده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) است که پیش از این علاوه بر شهر تهران در مناطق محتلف کشور از جمله خرمشهر و کرمانشاه اقدام به برگزاری اردوهای جهادی کرده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حرکت جهادی دانشجویان علوم پزشکی در ایام رحلت امام خمینی(ره)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات