آموزش و پرورش به تنهایی از عهده تعلیم وتربیت جامعه هدف بر نمی‌آید

به گزارش خبرنگار مهر، نورعلی عباسپور  ظهر چهارشنبه در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان کلاردشت با بیان اینکه افراد خیر نیاز به تقدیر ندارند، اظهار کرد: برگزاری چنین جلساتی باعث ترغیب دیگران برای شرکت در این امر خداپسندانه می‌شود.

وی ادامه داد: راه پیشرفت کشور در گرو پیشرفت آموزش و پرورش است و اگر در جامعه‌ای توجه به حوزه تعلیم و تربیت نشود، هیچ‌گاه به سمت توسعه حرکت نخواهد کرد.

مدیر کل شوراهای وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه اغلب داتنشگاه‌های دنیا را خیرین بنا نهاده‌اند، تصریح کرد: اگر تعلیم و تربیت درست باشد، همه در آرامش خواهند بود چون افراد در این سیستم رشد کرده، توانمند می‌شود.

این مسئول با تقدیر از خیرین مدرسه‌ساز خاطرنشان کرد: خیرین در برابر بقیه افراد احساس مسئولیت می‌کنند و همین باعث ثبات جامعه است.

عباسپور با تأکید بر گستردگی جمعیت هدف وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: ۴۰ میلیون نفر از مردم کشور به نوعی با آموزش و پرورش ارتباط دارد و دولت به تنهایی نمی‌تواند کار تعلیم و تربیت به این جمعیت عظیم را به ثمر برساند.

وی افزود: مشارکت مردم تنها نباید به کارهای عمرانی محدود شود، بلکه از همکاری فکری این افراد برای افزایش کیفیت برنامه‌ها نیز استفاده کرد.

مدیر کل شوراهای وزارت آموزش و پرورش در پایان گفت: امروز از نظر کیفیت آموزشی، مدارس ما زیر سوال رفته است و باید تأکید کرد که بهبود کیفیت تعلیم و تربیت بسیار مهم‌تر از حوزه‌های دیگر است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آموزش و پرورش به تنهایی از عهده تعلیم وتربیت جامعه هدف بر نمی‌آید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات