تدوین بسته خدمت برای کاهش مشکلات بیماران خاص خراسان جنوبی

به گزارش خبرنگار مهر، وجه اله خدمتگزار پیش از ظهر چهارشنبه در کمیسیون بیماران خاص خراسان جنوبی، اظهار کرد: بیماران بدانند که ما مسئولان و دولت نظام جمهوری اسلامی همواره حامی و پشتیبان آن ها خواهیم بود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون حمایت از بیماری های خاص، بیان کرد: کسی که بیماری در خانه دارد، نباید به جز رنج بیماری مشکلی دیگر را تحمل کند.

خدمتگزار با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون برای حمایت از این بیماران اقدامات خوبی انجام شده است، افزود: عملکرد همه دستگاه ها مربوطه خوب اما هنوز کافی نیست.

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: هم اکنون در بسیاری از بخش ها مانند بهداشت و درمان دچار مشکل بوده و خانواده هایی نیز در این زمینه نیازمند حمایت هستند.

وی با بیان اینکه هیچ خدمتی ارزنده تر از کمک به نیازمندان  وجود ندارد، اظهارکرد: کمک به محرومان و معالجه رایگان بیماری آن ها از قدم های ماندگاری هستند که می توان برداشت.

خدمتگزار با تاکید بر اینکه خیران و مسئولان حامی و پشتیبان بیماران خاص هستند، ادامه داد: تولیت آستان قدس رضوی نیز آمادگی کمک به نیازمندان خراسان جنوبی را دارد.

خدمتگزار دانشگاه علوم پزشکی بیرجند را متولی ارزیابی، بررسی و تصمیم گیری پیشنهادات دیگر دستگاه ها در زمینه کمک به بیماران خاص دانست و اظهار کرد: تمام دستگاه ها ی استانی پیشنهادات خود را به صورت کتبی به این نهاد ارائه دهند.

وی با بیان اینکه باید در رفع مشکلات بیماران خاص خراسان جنوبی چاره اندیشی کنیم، افزود: تمامی نظرات مسئولان استانی باید در قالب بسته خدمت تعریف شده و در راستای حل و یا کاهش مشکلات بیمارا خاص اجرایی شود.

 وی عنوان کرد: دستگاه های اجرایی مسئول تامین سلامت جامعه بوده و باید زمینه خدمت خیرین به بیماران خاص را در استان فراهم کنند.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تدوین بسته خدمت برای کاهش مشکلات بیماران خاص خراسان جنوبی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات