پرونده تعاونی‌های مسکن پرستاران و کارکنان شرکت نفت همدان بررسی شد

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و فنی عمرانی شورای شهر همدان در این جلسه که ظهر چهارشنبه برگزار شد، ضمن تاکید بر حل مشکلات تعاونی های مسکن پرستاران و کارکنان مجموعه شرکت نفت همدان اظهار داشت: شهرداری پیگیر حل این مشکل است.

ابراهمی مولوی با بیان اینکه مجموعه اعضای این تعاونیها سالهاست که درگیر تهیه مسکن و سرپناهی برای خود و خانواده هایشان هستند، گفت: با لحاظ این موضوع و در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری، مقرر شد شهرداری برای رفع این مشکل چندین ساله جلسه ای با حضور سهامداران، مدیران عامل و نمایندگان این تعاونی ها برگزار کند.

مولوی در این خصوص اضافه کرد: شهرداری باید ضمن برگزاری این جلسه پس از اخذ نظرات کارشناسان معماری و شهرسازی و تجزیه تحلیل سرانه های موجود در طرح تفکیکی، پیشنهادی شهرداری و رعایت تمامی موارد قانونی مرتبط از جمله آرای کمیسیون ماده های ۱۲ و ۱۴ زمین شهری و ۱۰۱ شهرداریها و هماهنگی با نهادهای مرتبط متولی از جمله کمیسیون ماده پنج استان، طرح و پیشنهادی شفاف و تفاهم نامه فی مابین برای بررسی به شورای اسلامی شهر ارسال کند.

مولوی یادآور شد: به لحاظ قرار گیری ملک مورد نطر در محدوده پارک ۴۸ هکتاری و لزوم تملک و آزادسازی اراضی این مجموعه توسط شهرداری، می توان بخشی از ملک مورد نظر را به عنوان فضای سبز شهری لحاظ کرده که به افزایش سرانه فضای سبز منطقه کمک خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرونده تعاونی‌های مسکن پرستاران و کارکنان شرکت نفت همدان بررسی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات