حوزه حمل و نقل در کردستان با مشکلات و نارسایی های جدی مواجه است

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمحمد زاهدی ظهر امروز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان کردستان در سنندج اظهار داشت: حوزه حمل و نقل در استان کردستان با مشکلات جدی مواجه است و باید از تمامی ظرفیت ها برای توسعه این بخش بهره برداری شود.

وی با بیان اینکه حمل و نقل زیرساخت اصلی برای توسعه همه جانبه به شمار می رود، عنوان کرد: حوزه راه و حمل و نقل در استان کردستان به عنوان یک الولویت اصلی باید همواره در دستور کار قرار گرفته و با تلاش استان و جذب اعتبارات بیشتر مشکلات این حوزه رفع شود.

استاندار کردستان ادامه داد: تصمیم دولت برای توسعه همه جانبه استان کردستان جدی است و در همین راستا نیز باید تمامی مدیران و مسئولان برای نیل به این هدف دولت تدبیر و امید تلاش کنند.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد از اعتبارات سفر استانی هیات دولت به استان کردستان به بخش راه اختصاص پیدا کرده است، بیان کرد: انتظار می رود که با جذی هر چه سریعتر این اعتبارات زمینه برای توسعه بخش حمل و نقل در استان کردستان بیش از گذشته فراهم شود.

زاهدی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت فرودگاه های استان کردستان اشاره کرد و افزود: فرودگاه فعلی سنندج جوابگوی نیازهای استان کردستان نیست و به همین دلیل باید در سالهای آینده به فکر احداث یک فرودگاه جدید باشیم.

وی گفت: من حاضرم از سمت استانداری کردستان کنار رفته و مسئول احداث فرودگاه جدید در سنندج شوم و برای این کار یک ریال اعتبار دولتی نمی خواهم، ولی با واگذار کردن زمین فعلی فرودگاه سنندج مقدمات ایجاد و احداث یک فرودگاه مجهز در سنندج را فراهم می کنم.

استاندار کرستان اظهار داشت: انتظار می رود که ضمن ایجاد هماهنگی در بین ادارات و سازمان های حوزه وزارت راه و شهرسازی بتوانیم در راستای توسعه این بخش در استان کردستان اقدامات بهتری را اجرایی کنیم.

وی یادآور شد: من از همه مدیران و مسئولان سازمان های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی انتظار دارم که مدیر کل جدید راه و شهرسازی استان کردستان را کمک کنند تا شاهد اقدامات بهتری در این حوزه باشیم.

در جریان برگزاری این مراسم، ضمن تقدیر از خدمات محمد صادق وجدی، شهرام ملکی به عنوان مدیر کل جدید راه و شهرسازی استان کردستان معرفی شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حوزه حمل و نقل در کردستان با مشکلات و نارسایی های جدی مواجه است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات