حضور خراسان رضوی در نمايشگاه توليدات ارگانيك اتحاديه اروپا

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جهاد كشاورزی خراسان رضوی، سيد حميدرضا جوادی صبح چهارشنبه در جلسه ارائه برنامه راهكار بازرگاني توليدات ارگانيك در سازمان جهاد كشاورزی خراسان رضوی اظهار کرد: شرکت در نمايشگاه بين‌المللی توليدات ارگانيك اتحاديه اروپا در بهمن ماه سال جاری، در دستور كار قرار دارد و در حال فراهم كردن مقدمات آن هستيم.

وی با بيان اينكه كشاورز بايد دغدغه توليد داشته باشد، گفت: كشاورز اگر صرفا به امر بازرگانی بپردازد از توليد عقب می‌ماند، در همين راستا اساسنامه و هيئت موسس شركتی بنام مديريت صادرات در حال نهايی شدن است كه سهامداران آن از توليدكنندگان بخش هستند و در عمل اين نهاد، محصولات و خدمات را به خريداران خارجی معرفی می‌كند.

سرپرست مديریت تنظيم بازار جهاد كشاورزی خراسان رضوی بيان كرد: كساني كه محصولات ارگانيك را با يك برند خاص توليد می‌كنند، در بحث مديريت صادرات می‌توانند ورود پيدا كنند.

جوادی، تدوين برنامه‌های حمايتی از جمله تشكيل هيئت‌های تجاري بازاريابی، برگزاری نمايشگاه‌ها، كنفرانس‌های تخصصی، ايجاد مراكز اطلاعات بازيابی، برقراری روابط تجاری، تسهيل سرمايه‌گذاری مشترك و ايجاد دفاتر تجاری در بازارهای خارجي را از جمله راهبردهای ايجاد شركت‌های مديريت صادرات برشمرد.  
 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور خراسان رضوی در نمايشگاه توليدات ارگانيك اتحاديه اروپا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات