308 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در سال 94 در خراسان‌رضوی انجام شده است

نائینی مدیر مرکز سرمایه‌گذاری خارجی خراسان‌رضوی گفت: ۳۰۸ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در سال ۹۴ در خراسان‌رضوی انجام شده است.

رضا نائینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: از این میزان 210 میلیون دلار با حدود 133 درصد رشد نسبت به سال گذشته بدون اخذ مجوز ازدستگاه‌های دولتی بوده است.

وی افزود: 53 میلیون دلار با 76 درصد رشد نسبت به سال گذشته با اخذ مجوز از دستگاه‌های دولتی بوده است.

مدیر مرکز سرمایه‌گذاری خارجی خراسان‌رضوی بیان کرد: همچنین 45میلیون دلار سرمایه‌گذاری با 57 درصد رشد نسبت به سال گذشته با تضامین دولتی و افزایش تعهدات بوده است.

نائینی بیان کرد: در سال 94 در بخش سرمایه‌گذاری بدون اخذ مجوز، در قالب 800 شرکت، 2100 نفر وارد خراسان‌رضوی شده‌اند.

وی افزود: کل سرمایه خارجی وارد شده به استان در تمام حالات تا انتهای 94 بیش از یک میلیارد بوده و خراسان‌رضوی تنها استانی است که بیش از 95 درصد سرمایه خارجی به بخش خصوصی تزریق کرده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «308 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در سال 94 در خراسان‌رضوی انجام شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات