بازار کار آلمان به پناهجویان نیاز دارد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینترنتی دولت آلمان، در نشست اعضای کابینه آلمان دولت برای پناهجویان چارچوب های اجباری در بازارهای کار این کشور در نظر گرفته است.

این در حالی است که مردم آلمان کشورشان را مهاجرپذیر نمی دانند، بلکه معتقدند که باید از افزایش شمار پناهجویان در این کشور ممانعت به عمل آورد. آنها بر این عقیده اند که ورود پناهجویان بیش از منفعت حضور آنها در بازارهای کار می تواند زیانهای مالی بسیاری به دنبال داشته باشد.

صدراعظم آلمان در این باره اعلام کرده که برلین برای تأمین نیازها و رفاه پناهجویان سعی لازم را خواهد کرد و زیرساخت های آن را نیز به وجود می آورد.

وی در عین حال افزود: پناهجویان در مقابل باید خود را با جامعه آلمان تطبیق داده، زبان آلمانی را یادگرفته و قوانین را اجرا کنند و خود را برای محیط کار آماده کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازار کار آلمان به پناهجویان نیاز دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات