با گذشت 300 روز از شکایت دانشجویان بورسیه، میزان رسیدگی قوه قضائیه به پرونده «تقریبا هیچ»گروه جامعه جهان نیوز ـ  مجتبی حسینی سخنگوی دانشجویان بورسیه در خصوص وضعیت پرونده بورسیه‎ها بیان کرد: حاکم شرع و ولی امر مسلمین در موضوع بورسیه ها فرمودند که به دانشجویان ظلم شده است.

سخنگوی دانشجویان بورسیه در ادامه تصریح کرد: دانشجویان بورسیه 300روز است در قوه قضائیه شکایت کردند و تاکنون تقریبا " هیچ" رسیدگی به پرونده دانشجویان بورسیه صورت نگرفته است.

این دانشجوی بورسیه با تاکید بر اینکه وظیفه قوه قضائیه رسیدگی است عنوان کرد: طبق ماده 34 قانون اساسی هرکسی حق اعاده دادرسی در دادگاه‎های صالح قضایی دارد، ما نیز شکایت کردیم ولی اتفاق خاصی نیفتاده است.

منبع: خبرگزاری بسیج

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «با گذشت 300 روز از شکایت دانشجویان بورسیه، میزان رسیدگی قوه قضائیه به پرونده «تقریبا هیچ»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات