تاثیر معکوس اسلام هراسی بر مسلمانان آمریکا

به گزارش «شیعه نیوز»، رئیس "گروه آموزش و حمایت از رای دهندگان مسلمان" آمریکا، در گفتگو با یکی از خبرگزاری های "ترکیه"، از تاثیر معکوس گسترش اسلام هراسی در آمریکا، بر مسلمانان این کشور خبر داد.

«ناجی المنتصر» در این باره اظهار داشت: قطعا مسلمانان آمریکا در انتخابات پیش رو حضور بسیار بسیار فعالی خواهند داشت.

وی تحلیل خود را از این حضور گسترده مسلمانان اینگونه ابراز داشت: با توجه به افزایش اسلام هراسی و زبان ضد اسلامی علیه مسلمانان، مقدماتی مهیا شده است که مسلمانان بیشتر تحریک شده و خود را بیش از پیش در آینده کشور سهیم بدانند.

این فعال جامعه اسلامی آمریکا، حضور نامزدی همچون «دونالد ترامپ» را در این دوره از انتخبات ریاست جمهوری، یکی دیگر از علل افزایش حضور مسلمانان در انتخابات عنوان کرد و گفت: این فرد که با هر کسی غیر از خود مشکل دارد و اظهاراتی نژادپرستانه علیه مسلمانان ایراد کرده است، خود باعث حضور چشمگیر و فعال مسلمانان در انتخابات خواهد شد.

المنتصر با اشاره به سالهای سکوت مسلمانان آمریکا گفت: ۳.۳ میلیون مسلمان این کشور حقیقتا به دنبال احقاق حقوق خود و ایجاد تغییر در آمریکا هستند و با حضور گسترده خود در این انتخابات ثابت خواهند کرد که قدرت این تغییر را دارند.

تحقیقاتی که "مرکز ارتباطات اسلامی آمریکا" اخیرا انجام داده است، حاکی از این است که ۷۳ در صد از مسلمانان این کشور در انتخابات حضور به هم خواهند رساند.

همچنین این مرکز اعلام کرد که در انتخابات دو سال گذشته کنگره آمریکا، ۶۹ درصد از مسلمانان این کشور شرکت کرده بودند.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاثیر معکوس اسلام هراسی بر مسلمانان آمریکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات