عکس: موشکی که می تواند آمریکا را نابود کند!

روسیه نیازمند سلاحی بود که بتواند لرزه بر اندام پنتاگون و کاخا سفید بیاورد. SS-18 قدرت‌مندترین موشک بالستیک بین قاره‌ای توسعه یافته بود. اما RS-28 موشک سرمت ترس را بیشتر می‌کند.
چنگ جهانی سوم با روس ها در حال شکل گیری است/ناتو به مرزهای روسیه رسیده است/ با سامانه ها فوق پیشرفته روسیه برای جنگ جهانی سوم آشنا شوید
روسیه نیازمند سلاحی بود که بتواند لرزه بر اندام پنتاگون و کاخا سفید بیاورد. SS-18 قدرت‌مندترین موشک بالستیک بین قاره‌ای توسعه یافته بود. اما RS-28 موشک سرمت ترس را بیشتر می‌کند.موشک سرمت توانایی نصب ۱۰ تا ۱۵ کلاهک هدف‌گیری همزمان دارد و می‌تواند در سرعت‌های فراصوت به خوبی قدرت مانور خود را حفظ کند. این موشک می‌تواند هر هدفی در هر کجای کره زمین و از هر سکوی پرتابی را هدف قرار دهد. موشک سرمت غیر قابل انهدام در مسیر است.
کلاهک سرمت می‌تواند مجهز به کلاهک لو-۷۱ شود تا بتواند به اهداف سخت دشمن نفوذ کند. اطلاعات فاش شده اخیر نشان می‌دهد این موشک دقت ۱۰ متر دارد.
سیلوهای موشک سرمت نیز توسط اقدامات حفاظتی فعال شامل صد سلاح با قدرت پرتاب ۴۰ هزار گلوله ۳۰ متری به ارتفاع ۶ کیلومتر محافظت می‌شوند. روس‌ها موشک‌های سرمت را به سیستم دفاع هوایی اس-۵۰۰ نیز مجهز خواهند کرد. موشک‌های سرمت به لطف سیستم‌های پرتاب خودکار، تنها ۶۰ ثانیه برای پرتاب زمان نیاز دارند. این به این معناست که موشک‌های سرمت در سیلوها، در زمان پرواز و در زمان بازگشت به جو کره زمین غیر قابل انهدام خواهند بود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عکس: موشکی که می تواند آمریکا را نابود کند!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات