کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان افزایش می یابد

نادرسقا چهارشنبه درجلسه هیات نظارت بر کانون های فرهنگی مساجد استان اردبیل که دردفتر امام جمعه خلخال برگزارشد، افزود: در حال حاض 460 کانون فرهنگی ،هنری مساجد در مناطق مختلف استان فعالیت دارند که 52 کانون ازاین تعداد به شهرستان خلخال اختصاص دارد.
وی بیان کرد: خلخال ازلحاظ تعداد کانون وفعالیت کانون ها سومین شهرستان استان اردبیل بوده وازتعداد 52 کانون فرهنگی هنری مساجد این شهرستان 33کانون در مناطق روستایی و 19 کانون در مناطق شهری فعالیت دارند .
سقا با بیان اینکه از32 کانون که امسال در مساجد استان راه انداری می شود 10 کانون به خلخال اختصاص خواهد یافت، گفت: 31 تفاهم نامه همکاری با ادارات و دستگاه های مختلف فرهنگی منعقد شده که از ظرفیت آنها ها در بحث اوقات فراغت وتقویت برنامه های فرهنگی کانون استفاده خواهد شد.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی، مساجد استان اردبیل با اشاره به فعالیت مطلوب کانون ها در خلخا ل و پراکندگی کانون ها در نقاط روستایی اضافه کرد: در بحث کانون ها وتجهیز این مراکز و تقویت آنها سعی داریم 10 کانون دیگر برای شهرستان خلخال تاسیس نماییم که برای هر کدام ازانها بالغ بر یک میلیون و 500 هزار ریال هرینه خواهد شد .
خلخال در جنوب اردبیل واقع است.
6016/7119

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان افزایش می یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات