فرهنگ اهدای خون تنها بر بستر اطلاع رسانی هدفمند فراگیر می شود

محمد خدادی روز چهارشنبه با حضور در محل تیم سیار انتقال خون استان تهران مستقر در خبرگزاری جمهوری اسلامی به خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: اهدای خون وظفیه ای فردی است که در بستر اقدامی خدا پسندانه انجام می شود و اهدا کننده علاوه بر ارزیابی سلامتی خود فرصتی برای رفع نیاز، نیازمندان پیدا می کند.
وی خاطر نشان کرد: تامین خون به جزء مشارکت انسانی انجام شدنی نیست و تامین نیاز به خون نیازمندان تنها با مشارکت سایر شهروندان و در یک اقدام خدا پسندانه و خیرخواهانه، پاسخ داده می شود.
خدادی، تصریح کرد: فرهنگ مشارکت در اهدای خون و همچنین رفع نیاز به خون برای نیازمندان بر بستر اطلاع رسانی هدفمند گستره بهتری پیدا می کند و فرا گیر می شود.
مدیر عامل ایرنا گفت: ایرانیان با داشتن فرهنگ و اعتقادات دینی و ایرانی همواره در کمک به همنوعان پیشگام بوده اند و این کمک و یاری در وجودشان نهادینه شده است.
وی با بیان اینکه باید نگران آن روزی باشیم که به نیاز و درخواست نیازمندان در تامین خون از سوی دیگران با سردی پاسخ داده شود، تاکید کرد: رسانه ها نیز باید در گسترش فرهنگ اهدای خون در جامعه و اطلاع رسانی و انتقال اطلاعات مورد نیاز سازمان انتقال خون و مشارکت های جمعی رسالت خودشان را انجام دهند.
خدادی تصریح کرد که برای رسانه ماموریت اول انسان و اطلاع رسانی به انسان ها است و هیچ کاری بهتر از این نیست که نیاز نیازمندی تامین و به آن پاسخ داده شود. چرا که خود روزی نیازمند می شویم.
امروز چهارشنبه کارکنان، خبرنگاران ، سردبیران و مدیران ایرنا در اقدامی خداپسندانه و با هدف کمک به بیماران و نیازمندان خون خود را اهدا کردند.
اجتمام**2181 / 1200

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرهنگ اهدای خون تنها بر بستر اطلاع رسانی هدفمند فراگیر می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات