جالب است بدانید انسان چگونه به خواب میرود -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها ,[categoriy]

جالب است بدانید انسان چگونه به خواب میرود

جالب است بدانید انسان چگونه به خواب میرود -آکاجالب است بدانید انسان چگونه به خواب میرود -آکا

آکاایران: جالب است بدانید انسان چگونه به خواب میرود


آکاایران: مرحله اول: این مرحله شامل ۴ تا ۵ درصد از چرخه خواب است که فرد به خوابی سبک می رود به طوری که فعالیت ماهیچه ها کند شده و گاهی فرد دچار کشش عضلات می شود.


به گزارش آکاایران: مرحله دوم: این مرحله شامل ۴۵ تا ۵۵ درصد از چرخه خواب است که تنفس، ضربان قلب و دمای بدن کمی کاهش می یابد.


مرحله سوم: این مرحله شامل ۴ تا ۶ درصد از چرخه خواب است. در واقع، خواب عمیقی شروع شده و مغز شروع به تولید امواجی به طور آهسته می کند.


 

مرحله چهارم: این مرحله شامل ۱۲ تا ۱۵ درصد از چرخه خواب است. در واقع در این مرحله فرد به خوابی بسیار عمیق فرو رفته و نفس های وی ریتم خاصی را دنبال می کند. در این مرحله حرکت بسیار جزئی برخی ماهیچه ها و تولید امواجی از طریق مغز قابل مشاهده است.


مرحله پنجم: این مرحله شامل ۲۰ تا ۲۵ درصد از چرخه خواب است که فرد دارای حرکت های سریع چشم، افزایش سرعت تولید امواج از طریق مغز، آرامش ماهیچه ها، رویاپردازی، افزایش ضربان قلب و افزایش سرعت تنفس می شود.


خبرنگاران جوان

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جالب است بدانید انسان چگونه به خواب میرود -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات