چرا شکستن رکورد جهان توسط یک ایرانی پخش نشد؟

کیانوش رستمی در شرایطی موفق به شکستن رکورد جهان شد که فقط حدود 250 نفری که در داخل سالن مسابقات بودند این لحظه را دیدند و بقیه مردم در زمان رکوردشکنی جهان توسط یک ایرانی باید تور دوچرخه‌سواری جیرو ایتالیا را دنبال می‌کردند. خبرگزاری ایسنا: با رکوردشکنی که کیانوش رستمی در تمرینات داشت، می‌شد پیش‌بینی کرد که در مسابقات جام «فجر» نیز به این رکورد حمله کند تا آن به طور رسمی رکورددار جهان شود. از این رو اکثر رسانه‌ها سعی کرده بودند در روز نخست مسابقات حاضر شوند و ر‌قا‌بت دسته 85 کیلوگرم را پوشش دهند. طبق انتظار کیانوش رستمی نیز بدون این که نگرانی از بابت کسب مدال طلا داشته باشد تمام تمرکز خود را بر روی رکودشکنی گذاشت و البته به جای یک رکورد دو رکورد (دو ضرب و مجموع) جهان را جا به جا کرد.

اما نکته قابل تأمل نداشتن پخش زنده مسابقات دسته 85 کیلوگرم جام فجر بود. در ابتدا تصور شد که شاید قرار است از حرکت دو ضرب که اهمیت بیشتری دارد پخش زنده انجام گیرد، اما این اتفاق رخ نداد تا میلیون‌ها ایرانی از دیدن لحظه‌ای که یک و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ در کشور خود دو رکورد جهان را جا به جا می‌کند، محروم بمانند.

جالب‌تر این جاست که شبکه ورزش در لحظه رکورد شکنی کیانوش رستمی تور دوچرخه‌سواری جیرو ایتالیا را نشان می‌داد و با آوردن یک کارشناس به بررسی این تور پرداخت.

حال کوتاهی در پخش زنده از سوی هر ارگانی بوده، در هر صورت شاید سال‌ها باید انتظار کشید تا دوباره شاهد رخ دادن چنین اتفاقی باشیم که یک ایرانی در خاک خود رکورد جهان را بزند. اکنون نیز تمام کسانی که از دیدن این صحنه محروم مانده‌اند باید در فضاهای مجازی به دنبال این باشند که ببینند کیانوش رستمی چطور وزنه 220 کیلوگرم را بالای سر برده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چرا شکستن رکورد جهان توسط یک ایرانی پخش نشد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات