تعاملات فدراسیون های فوتبال ایران و کره جنوبی افزایش می یابد

به گزارش روز چهارشنبه فدراسیون فوتبال، «مهدی تاج» افزود: رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی از آسیا کاندیدای عضویت در هیات رئیسه فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شده و به منظور تشریح برنامه ها و اهداف خود برای کاندیداتوری در این پست و مذاکرات بیشتر، بسیاری از کشورها را برای حمایت دعوت کرده است.
وی اظهار داشت: در جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی، انتظارات فوتبال ایران را از کاندیدای هیات رئیسه فیفا اعلام و قرار شد که در آینده ای نزدیک وی به همراه رئیس سازمان لیگ فوتبال این کشور به منظور افزایش مناسبات و ارتباط میان دو کشور به ایران بیایند.
تاج بیان داشت: از آنجایی که فوتسال ایران در زمره کشورهای طراز اول جهان و نخست آسیا است، رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی درخواست افزایش ارتباطات دو کشور در این زمینه را خواستار شد و درخواست کرد فدراسیون فوتبال ایران مربیان خوب خود را برای هدایت تیم ملی فوتسال کره جنوبی به این کشور معرفی کند.
وی یادآور شد: قرار است از امکانات فوتبال دو کشور بیشتر استفاده کنیم و در این راستا مقرر شد چنانچه تیم های ملی کره جنوبی در غرب آسیا دیدار دارند، برای برگزاری اردوهای آماده سازی و دیدارهای تدارکاتی به ایران بیایند و در صورت داشتن مسابقه رسمی برای تیم های ملی ایران در شرق آسیا بتوانیم از امکانات و دیدارهای تدارکاتی با تیم های ملی فوتبال این کشور استفاده کنیم.
رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: البته موارد دیگری هم مد نظر است که در تفاهم نامه همکاری در زمان حضور رئیس فدراسیون کره جنوبی در تهران لحاظ خواهد شد.
ورزشی**1067**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعاملات فدراسیون های فوتبال ایران و کره جنوبی افزایش می یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات