نشست مسئولان دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون بدمینتون

به گزارش فدراسیون بدمینتون، این نشست با حضور محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون، مرتضی مداحی نایب رئیس و مسئول کمیته آموزش فدراسیون ، فریبا مددی نایب رئیس بانوان و سایر اعضای فدراسیون، افشین مولایی مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان، باقرنیا معاونت دفتر برنامه ریزی آموزشی و دلفان کارشناس دفتر برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان در این نشست،گفت: ارتقاء کیفیت منابع انسانی می تواند به عنوان یک راهبرد برای کلیه سازمان ها باشد و در واقع منابع انسانی به عنوان بهترین سرمایه برای یک جامعه محسوب می شود.
مولایی افزود: به همین دلیل برای پیشرفت منابع انسانی فدراسیون ها مقرر گردید که یک تفاهم نامه بین فدراسیون بدمینتون و دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان منعقد گردد.
در این تفاهم نامه عنوان شده است که فدراسیون بدمینتون هر ساله یک دوره آموزشی پیشرفته جهت ارتقاء سطح علمی و فنی مربیان در سطح جهانی برگزار نماید.
در ادامه محمد رضا پوریا، رئیس فدراسیون بدمینتون خاطرنشان کرد که در سال 1395 دو دوره کلاس جهانی جهت ارتقای سطح مربیان حرفه ای و تیم های پایه با هماهنگی فدراسیون جهانی و دفتر برنامه ریزی آموزشی برگزار می شود که زمان برگزاری آن نیمه دوم سال 95 می باشد.
در ادامه این نشست همچنین مقرر گردید که فرایند انتخاب مربیان نیز با توجه به شاخص های مورد نظر فدراسیون در جهت اهداف آنان باشد.
همچنین اولین نشست کمیته استعدادیابی بانوان فدراسیون بدمینتون در سال جاری با حضور دکتر فریبا مددی نایب رئیس بانوان این فدراسیون و اعضای این کمیته روز گذشته در محل فدراسیون تشکیل شد.
در این نشست مددی ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضای این کمیته عملکرد کمیته استعدادیابی در سال گذشته (1394) را مثبت ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه کلیه برنامه های سال گذشته کمیته استعدادیابی انجام شده مقرر گردید که در سال جاری تعداد 48 بازیکن در قابل دو گروه الف و ب رده های سنی سال های 1381 به بعد حضور داشته باشند.
همچنین در این نشست مقرر گردید که بین نفرات متولدین 81 تا 84 به بعد در اسفندماه سال جاری رقابت هایی تحت عنوان جشنواره استعدادیابی برگزار گردد و نفرات اصلی جهت حضور در اردوهای آمادگی که به منظور شرکت درالمپیک نوجوانان در سال 2017 و المپیک جهانی در رده سنی جوانان در سال 2018 برگزار می شود، به عنوان اهداف اصلی کمیته استعدادیابی تعیین گردد.
در ادامه این نشست مقرر گردید که برنامه ریزی اردوهای استعدادپروری در دو گروه الف و ب از اول مرداد ماه سال جاری تا بهمن ماه امسال در چهار مرحله در استان های مختلف کشور برگزار شود که شامل استان های آذربایجان غربی، سمنان، ایلام ، مازندران، گیلان، قزوین، کرمان و کهگیلویه می باشد.
در پایان این نشست مددی با تاکید بر مباحث فرهنگی و اعتقادی این دو عامل را به عنوان محورهای اصلی در طول اردوها عنوان کرد که باید به صورت کامل مسئولان آن را مدنظر قرار دهند.
اعضای کمیته استعدادیابی متشکل از: فریبا جلالیان (مسئول کمیته) ، شهین یزدان پناه، اشرف السادات رضوی، زهره کامیاب، بهاره محمودیه ، مهتا اسکندرنژاد و سحر زمانیان می باشند.
ورزشی**1210** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نشست مسئولان دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون بدمینتون» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات