رئیس هیات تیراندازی با کمان ایلام در سمت خود ابقا شد

به گزارش ایرنا، مجمع انتخابات ریاست هیات تیراندازی با کمان ایلام روز چهارشنبه با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای این هیات برگزار شد.
با توجه به لغو سفر رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان به ایلام این مجمع با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و معاون ورزشی برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در این آیین با اعلام عدم حضور رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: اعتماد و انتخاب دوباره یک نامزد نشان دهنده مدیریت خوب این مسئول است ولی در کنار این انتخاب مجدد مسئولیت بیشتر می شود و باید تلاش بیشتری برای ارتقای جایگاه این ورزش در استان و در کشور صورت گیرد.
بهروز حیدرزاده اظهار کرد: ما باید در توسعه این ورزش تلاش کنیم زیرا این استان در این رشته ورزشی استعدادهای خوبی دارد که با سیاست هایی که رئیس جدید و همکارانشان در پیش می گیرند می تواند در جایگاه بهتری قرار گیرد.
وی افزود: هدف ما پیشرفت ورزش استان است و باید در راستای توسعه آن راهکار ارائه دهیم و همگام با تقویم ورزشی فدراسیون برنامه ها را اجرا کنیم.
حیدرزاده با اشاره به انتخاب مجدد سردار پور کریم به عنوان رئیس هیات تیراندازی با کمان ایلام ادامه داد: در طول چهار سالی که روسای هیات های مختلف انتخاب می شوند ارائه عملکرد آنها بعد از هشت ماه الزامی است.
وی گفت: در طول این هشت ماه برنامه های روسای هیات ها رصد می شود که در صورت مغایرت داشتن این برنامه ها با اهداف و سیاست های فدراسیون مجمع فوق العاده برای تعیین سرنوشت کاری (تغییر یا ابقا) رئیس تصمیم گیری می شود.
حیدرزاده تاکید کرد: همه ما باید در شکوفایی استعدادهای موجود در استان تلاش کنیم تا شاهد پیشرفت استان در همه زمینه ها باشیم.
در این آیین که قرار بود با شرکت پنج نامزد برگزار شود با عدم حضور 2 نامزد و انصراف 2 نامزد دیگر، سردار پورکریم با کسب 12 رای از 14 رای ماخوذه به مدت چهار سال دیگر در سمت خود ابقا شد.
انتخابات هیات تیراندازی با کمان ایلام با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام، معاون امور ورزشی و جوانان ایلام، روسای هیات های شهرستان ها و برخی چهره های ورزشی در فرهنگسرای جوان ایلام برگزار شد.
7180/9002

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس هیات تیراندازی با کمان ایلام در سمت خود ابقا شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات