قول مساعد نوبخت برای تخصیص بودجه هلال احمر

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر پرواز با اعلام تحقق وعده‌های دولت به جمعیت هلال‌احمر پس از حضور دکتر ضیائی در جلسه هیئت دولت، اظهار کرد: بر این اساس با نظر مثبت رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، تبدیل ردیف فرعی بودجه جمعیت هلال‌احمر به ردیف اصلی در دستور كار قرار گرفت.

وی با اشاره به دیدار روز گذشته رئیس جمعیت هلال‌احمر با معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، گفت: در این دیدار دکتر نوبخت از خدمات هلال‌احمر ابراز رضایت کرده و به‌ خصوص گزارش عملکردی را که دکتر ضیائی در جلسه هیئت دولت از فعالیت‌های هلال‌احمر ارائه کرده بود، بسیار تاثیرگذار عنوان کرد.

پرواز افزود: به‌ علاوه دکتر نوبخت در زمینه ابلاغیه بودجه قول مساعد داد تا در اسرع وقت تخصیص بودجه هلال‌احمر را به خزانه‌داری کشور ارسال نمايد.

مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و آموزش جمعیت هلال‌احمر گفت: دکتر ضیائی نیز در این دیدار از دولت و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که در کوتاهترین زمان ممکن به قول‌های مساعدی که برای پیشبرد برنامه‌های هلال‌احمر داده بود و عمل کرد، تقدیر نمود.

وی با اشاره به اینه مهمترین موضوع برای هلال‌احمر تبدیل ردیف فرعی بودجه جمعیت هلال احمر به ردیف اصلی است، عنوان کرد: در این زمینه نیز معاون رئیس‌جمهوری قول مساعد داد تا این مهم را به معاونت اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی دستور داده تا در بودجه سال ۹۶ هلال‌احمر محقق شود.

پرواز با اشاره به حضور دکتر ضیائی در تاریخ ۱۹ اردیبهشت در جلسه هیئت دولت، خاطرنشان کرد: دولت با نظری بسیار مساعد و به‌موقع در تاریخ ۲۰ اردیبهشت نخستین دستور مساعد را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور صادر کرده و دومین قول مساعد دولت نيز در قالب مصوبه‌ای برای هلال‌احمر در تاریخ ۱۰ خرداد ابلاغ شده است که این همراهی با هلال‌احمر و درک حساسیت مسئولیت‌های این نهاد مردمی جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به مصوبه نخست دولت برای کمک به تحقق برنامه‌ها هلال‌احمر، گفت: بر این اساس دولت برای خرید و تامین و تجهیزات امدادی و نوسازی، بازسازی، خرید و احداث پایگاه‌های امداد و نجات و انبارهای اضطراری، ساختمان‌های ستادی و امدادي ،خودروهای امداد و نجات و سایر ماموریت‌ها و تکالیف مندرج در اساسنامه جمعیت هلال‌احمر اعتباری را به هلال‌احمر اختصاص داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-سلامت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قول مساعد نوبخت برای تخصیص بودجه هلال احمر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات