آینده روشن در گرو انتقال تفکر و اندیشه های امام(ره) به نسل جوان است

  انتقال تفکر و اندیشه‌های امام(ره)

حجت‌الاسلام ولی‌رضا قربانی، مدیر حوزه علمیه فومن در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از فومن با تسلیت فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی(ره) اظهار کرد: باید اندیشه‌های امام در جامعه ترویج شود.

وی با بیان اینکه باید درباره معرفت امام راحل معلوماتی به نسل جوان انتقال داده شود، افزود: بین اندیشه‌های مختلفی که در جهان حاکم است، اندیشه امام خمینی(ره) قرن را دچار تحول کرد.

مدیر حوزه علمیه فومن، اندیشه امام خمینی(ره) را به عنوان یک اندیشه برتر، پویا و رو به جلو دانست و گفت: دشمن درصدد است تا هویت و اصلیت جوانان ایرانی را از آنها بگیرد که باید با ترویج افکار امام راحل در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنیم.

حجت‌الاسلام قربانی با بیان اینکه جوانان تا وقتی در راستای اعتقادات دینی و پرستش خداوند متعال گام بر می‌‌دارند، دشمن نمی‌تواند بر آنها غلبه کند، تصریح کرد: دشمن با ترویج فساد و می‌گساری ماجرای آندلوس را پیش آورد و بر روی اعتقادات جوانان تاثیر گذاشت.

وی با بیان اینکه ما باید با ترویج اعتقادات و اندیشه‌های امام نگذاریم اتفاق آندلوس در ایران بیفتد، خاطرنشان کرد: اگر آینده‌ای روشن و مبتنی بر سربلندی و تعالی جامعه اسلامی می‌خواهیم، باید روی افکار جوانان و انتقال تفکر امام خمینی(ره) بسیار سرمایه گذاری کنیم.

مدیر حوزه علمیه فومن با بیان اینکه باید بسیجی وار و جهادگونه تفکر ناب مرحوم امام خمینی(ره) را به نسل جوان و نوجوان منتقل کنیم تا انقلابی بار بیایند، اظهار کرد: اگر اتفاق فوق بیفتد دیگر هیچ تهدید و خطری ما را نمی‌تواند بلغزاند.

حجت‌الاسلام قربانی با اشاره به آفت جدایی دین از سیاست، افزود: زورمداران در صدد هستند که وادی دین را از وادی سیاست جدا کنند، در حالی که سیاست مبتنی بر دیانت است.

وی با بیان اینکه سیاستی که بخواهد که از دین جدا شود برای جامعه خطرناک است و تعداد ظالمان در جامعه افزایش می‌یابد، گفت: در طول تاریخ حکومت‌های دیکتاتوری که بر سر مردم ظلم می‌کردند به دلیل جدایی دین از سیاست بود.


خبرگزاری شبستان :: Shabestan News این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-قرآن می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آینده روشن در گرو انتقال تفکر و اندیشه های امام(ره) به نسل جوان است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات