ایرلاین ها تغییر برنامه هایشان را مکررا اطلاع رسانی کنند

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از بسته شدن چهار ساعته فرودگاه های استان تهران به مناسبت برگزاری مراسم ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در روز 14 خردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: با صدور نوتام (اطلاعیه هوانوردی) از ساعت 7:45 تا 12 روز 14 خردادماه فرودگاه های واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهر شهر کرج، آبیک، مجموعه آسمان ری و مجموعه سپهر بسته اعلام می شود.

جعفرزاده با بیان اینکه براساس نوتام (اطلاعیه هوانوردی) بسته شدن این فرودگاه ها به تمامی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است از ایرلاین ها خواست مکررا تغییر برنامه روز 14 خرداد را اطلاع رسانی و مسافران را نسبت به چگونگی زمان حضورشان در فرودگاه مطلع نمایند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه یادآورشد: از آنجا که این بسته شدن فرودگاه ها در نشریه اطلاعات هوانوردی (AIP) گنجانده شده است، شرکت های هواپیمایی موظف هستند با توجه به لحاظ کردن این موضوع نسبت به تنظیم برنامه پروای خود اقدام کنند، بر همین اساس با برگزاری جلسات متعدد برنامه پرواز هواپیماها در خارج از ساعات یادشده تنظیم شده و تلاش می شود خللی در برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی ایجاد نشود.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایرلاین ها تغییر برنامه هایشان را مکررا اطلاع رسانی کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات