خدمات امنیتی جدید گوگل -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- شرکت گوگل به تازگی خدمات جدیدی را عرضه کرده است که به واسطه آن وب سایت هایی که چندین لینک دانلود جانبی را برای دانلود یک محتوا ارائه می کنند را در لیست سایت های ناامن قرار می دهد.

,خدمات,امنیتی,جدید,[categoriy]

خدمات امنیتی جدید گوگل

خدمات امنیتی جدید گوگل -آکاخدمات,امنیتی,جدید,گوگل

آکاایران: خدمات امنیتی جدید گوگل

شرکت گوگل به تازگی خدمات جدیدی را عرضه کرده است که به واسطه آن، وب سایت هایی که چندین لینک دانلود جانبی را برای دانلود یک محتوا ارائه می کنند را در لیست سایت های ناامن قرار می دهد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، بسیاری از ما وارد وب سایت هایی شده ایم که برای ارائه دانلود یک فایل خاص، چندین لینک دانلود دیگر را نیز بر روی صفحه قرار می دهند تا نتوان به صورت دقیق تشخیص داد که کدام فایل، نسخه اصلی دانلود است.

این دسته از وب سایت ها معمولا فایل های غیرمفید و در برخی از موارد حتی فایل های خطرناک را در سایت خود قرار می دهد و در بسیاری از موارد نیز دانلود این فایل ها به ایجاد مشکل برای کاربران منتهی خواهد شد.

,خدمات,امنیتی,جدید,[categoriy]

خدمات امنیتی جدید گوگل

 
به تازگی گوگل برای این دسته از وب سایت ها به ارائه ساختار امنیتی ویژه ای دست زده است که به واسطه آن می تواند سایت هایی که از این دسته از دانلودها را ارائه می کنند را در لیست سایت های خطرناک قرار دهد.

گوگل نیز در راستای امن سازی محیط اینترنت، این سیستم را فعال کرده است و ورود به این سایت ها را تنها با مسئولیت کاربران ممکن خواهد بود.

این ساختار به این ترتیب است که در هنگام شناسایی این سایت ها، صفحه مرورگر شما ابتدا یک صفحه هشدار را به نمایش درخواهد آورد و به این ترتیب کاربر می تواند از خطر آگاه شود و تصمیم مناسب را گرفته و گزینه مورد نظر را بر روی صفحه انتخاب نماید.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدمات امنیتی جدید گوگل -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات