ارتش سایبری ایران ایمیل مقامات رسمی دولت اوباما را هک کرد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: وال استریت ژورنال به نقل از مقامات امریکایی مدعی شد:

 

آکا ایران- یک عضو هیات نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک تمام ادعاها در رابطه با هک حساب های کاربری مقامات رسمی دولت اوباما را توسط ایران رد کرد.

,ارتش,سایبری,ایران,[categoriy]

ارتش سایبری ایران ایمیل مقامات رسمی دولت اوباما را هک کرد

ارتش سایبری ایران ایمیل مقامات رسمی دولت اوباما را هک کرد -آکاارتش,سایبری,ایران,ایمیل,مقامات,رسمی

آکاایران: ارتش سایبری ایران ایمیل مقامات رسمی دولت اوباما را هک کرد

روزنامه وال استریت ژورنال مدعی شد ارتش سایبری ایران وابسته به سپاه پاسداران، ایمیل و حساب های کاربری شبکه های اجتماعی مقامات رسمی دولت اوباما را هک کرده است.

این روزنامه به نقل از مقامات امریکا مدعی شده است حملات سایبری چند هفته اخیر در پی بازداشت یک تاجر ایرانی امریکایی در تهران مرتبط است.

به نوشته این گزارش ارتش سایبری ایران سال هاست که اقدام به هک کردن و نفوذ سایبری به شبکه های دولتی آمریکا می کند.

این روزنامه آمریکایی مدعی شده است در هفته های گذشته موجی از عملیات هک ارتش سایبری علیه مقامات و شهروندان آمریکایی به راه افتاده است، افرادی که روی سیاست ایران کار می کنند از جمله پرسنل وزارت امورخارجه آمریکا در امور ایران و یا حتی روزنامه نگاران و دانشگاهیان از سوی ارتش سایبری ایران هک شده اند.

بر اساس این گزارش، عملیات هک از سوی ارتش سایبری ایران علیه مقامات و موسسات آمریکایی پس از توافق هسته ای ماه جولای(۲۴ تیر) افزایش یافته است.

یک ترفندهای امنیتی - مطلع در دولت آمریکا گفته است پس از دستگیری سیامک نمازی شهروند آمریکایی ایرانی تبار در ماه اکتبر در تهران، عملیات هک علیه حساب های اوباما و نهادها و موسسات آمریکا به طور محسوسی افزایش داشته است.

یک مقام آمریکایی به وال استریت ژورنال گفته است دولت آمریکا مشغول بررسی مساله دستگیری نمازی در تهران و احتمال ارتباط این دستگیری با حملات سایبری اخیر است.

به نوشته وال استریت ژورنال دوستان و شرکای تجاری نمازی در دوبی گفته اند پس از دستگیری نمازی لپ تاپ او در محل زندگی اش ضبط شده و این مساله می تواند بی ارتباط با هک های اخیر نباشد.

با این حال یک عضو هیات نمایندگی ایران در سازمان ملل در نیویورک اما در رابطه با این ادعای جدید آن را ساختگی خوانده است.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارتش سایبری ایران ایمیل مقامات رسمی دولت اوباما را هک کرد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات