مصاحبه ویدیویی مارک زاکربرگ با فضانوردان -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش شبکه اجتماعی:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی مدیر ارشد اجرایی شبکه اجتماعی فیس بوک در یک اقدام ویژه به همکاری با سازمان فضای اروپا و ناسا دست زده و ارتباط مستقیم ویدیویی با ایستگاه فضایی را از طریق فیس بوک برقرار خواهد کرد.

,مصاحبه,ویدیویی,مارک,[categoriy]

مصاحبه ویدیویی مارک زاکربرگ با فضانوردان

مصاحبه ویدیویی مارک زاکربرگ با فضانوردان -آکامصاحبه,ویدیویی,مارک,زاکربرگ,فضانوردان

آکاایران: مصاحبه ویدیویی مارک زاکربرگ با فضانوردان

به تازگی مدیر ارشد اجرایی شبکه اجتماعی فیس بوک در یک اقدام ویژه به همکاری با سازمان فضای اروپا و ناسا دست زده و ارتباط مستقیم ویدیویی با ایستگاه فضایی را از طریق فیس بوک برقرار خواهد کرد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، شاید پنج سال پیش نام فیس بوک تنها به عنوان یک شبکه اجتماعی مطرح بود و کمتر کسی می توانست تصور کند که این شرکت دامنه کاری خود را تا این حد گسترش بدهد.

با این حال امروزه فیس بوک فعالیت های بسیار ویژه ای را فراتر از تعاریف عمومی شبکه های اجتماعی به کاربران خود ارائه می کند که آخرین مورد آنها ارتباط ویدیویی مستقیم با فضا است.

,مصاحبه,ویدیویی,مارک,[categoriy]

مصاحبه ویدیویی مارک زاکربرگ با فضانوردان

 
اخبار منتشر شده توسط سازمان ناسا نشان دهنده این است که صفحه فیس بوک این سازمان قرار است تا به زودی میزبان ارتباط آنلاین ویدیویی مابین مارک زاکربرگ و سه تن از ساکنان ایستگاه بین المللی فضایی باشد.

علاقه مندان به علوم نجوم با فرستادن سوالات خود به صفحه فیس بوک ناسا می توانند به عنوان بخشی از این مصاحبه در آن حضور داشته و شاهد پرسیده شدن سوالات خود از فضانوردان باشند.

شایان ذکر است که مجری اصلی این مصاحبه شخص مارک زاکربرگ خواهد بود و زمان انجام آن روز چهارشنبه هفته جاری در نظر گرفته شده است.
 [ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مصاحبه ویدیویی مارک زاکربرگ با فضانوردان -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات