اینترنت نامحدود با سرعت دانلود 1 گیگابیت بر ثانیه برای روستاهای امریکا -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- کمیسیون ارتباطات فدرال پروژه 2 میلیارد دلاری توسعه اینترنت نامحدود با سرعت حداقل یک گیگابیت برای روستاهای آمریکا را تصویب کرد.

,اینترنت,نامحدود,سرعت,[categoriy]

اینترنت نامحدود با سرعت دانلود 1 گیگابیت بر ثانیه برای روستاهای امریکا

اینترنت نامحدود با سرعت دانلود 1 گیگابیت بر ثانیه برای روستاهای امریکا -آکااینترنت,نامحدود,سرعت,دانلود,گیگابیت,ثانیه

آکاایران: اینترنت نامحدود با سرعت دانلود 1 گیگابیت بر ثانیه برای روستاهای امریکا

به گزارش آکا ایران به نقل از خبرآنلاین، پروژه اینترنت پرسرعت برای روستاهای آمریکا با هزینه ۲.۱۵ میلیارد دلار باهدف دسترسی به اینترنت نامحدود با سرعت دانلود حداقل ۱ گیگابیت بر ثانیه روز چهارشنبه گذشته در کمیسیون ارتباطات فدرال مورد تصویب قرار گرفت و قرار شد سالانه ۲۱۵ میلیون دلار به مدت ۱۰ سال برای پروژه مذکور هزینه شده و به سرویس دهندگان اینترنتی آمریکایی که خدمات اینترنت گیگابیتی به روستاییان عرضه می کنند، داده شود.

قرار است مزایده بین اپراتورهای اینترنتی که بتوانند سرعت بالاتر، Latency کمتر و خدمات بهتر را تضمین دهند، برگزارشده و اپراتورها باید حداقل ۱۵۰ گیگ دیتا به صورت ماهانه به هر کاربر بدهند. البته در فاز اول سرعت ۲۵ مگابیت بر ثانیه باید تضمین شود و در سال بعد سرعت دانلود ۱ گیگابیت از سوی اپراتورها تضمین شود تا برنده نهایی مزایده مشخص شود.

اما ۲.۱۵ میلیارد دلار از روی قبض مالکان تلفن ثابت شهری با عنوان هزینه اینترنت روستایی اخذشده و برای روستاها هزینه می شود.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اینترنت نامحدود با سرعت دانلود 1 گیگابیت بر ثانیه برای روستاهای امریکا -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات