قصد مادورو به اقدام حقوقی علیه اسپانیا

به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری افه ، مادورو در این راستا خاطرنشان ساخت:کمپین جنگی که در اسپانیا وجود دارد وحشتناک است .من سفیرمان (ماریو ایسه آ ) در مادرید را فرا خواندم که در حاضر در کاراکاس به سر می‌ برد .
رئیس جمهوری ونزوئلا تصریح کرد :اکنون در حال آماده کردن یک گروه از وکلای اسپانیایی ، اروپایی و ونزوئلایی هستم و همچنین می‌ خواهم یک مجموعه از اقدامات قانونی بین المللی در اسپانیا و در اروپا برای اینکه به عزت ونزوئلا احترام گذاشته شود را اتخاذ کنم .
مادورو که در برنامه رادیو و تلویزونی خود به نام «در تماس با مادورو» صحبت می‌ کرد خاطرنشان ساخت که با این اقدامات قانونی،خواهان متوقف شدن کمپین جنگ روانی‌ که در آن به تزریق نفرت برای توجیه هرگونه اقدام خشونت آمیز و جنگ علیه ونزوئلا انجام می‌ شود ، خواهد شد .
رهبر بولیواری ادامه داد:ما برای درخواست حق صلح در ونزوئلا و همچنین حق دانستن حقیقت از سوی ملت اسپانیایی به قانون پناه می‌ بریم زیرا رسانه های راستگرای اسپانیایی دیوانه شده ا‌ند و دست به موارد کاملا نامتناسب و زیاده روی که بیشتر مواقع فراتر از مضحکانه است می‌ زنند .
مادورو در روز جمعه گذشته ، اشاره کرده بود که مادرید یک کمپینی را راه اندازی کرده که همانطوری که در زمان خود علیه عراق انجام گرفت ، به ترویج به یک مداخله خارجی‌ در ونزوئلا می‌ پردازد .
رئیس جمهوری افزوده بود :آنچه که در مادرید علیه ونزوئلا انجام می‌ گیرد یک کمپین جنگ و یک کمپین آماده سازی است که هیچگاه اتفاق نخواهد افتاد اما در ذهن خوفناک کسانی‌ که جنگ را طراحی می‌ کنند و به آماده کردن یک حمله نظامی می‌ پردازند ، وجود دارد .
اروپام *5*491**1856

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قصد مادورو به اقدام حقوقی علیه اسپانیا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات