ثبت رکورد آسیایی در برنامه «چند درجه»

نونهــال ایرانی، محمد میثـــــاق بختیاری در جزیره کیــش رکورد کم سن ترین و کم وزن ترین فردی که در آســیا پرش بانجی جامپینگ را تجربه کرده را از آن خود کرد. وب‌سایت سوره سینما: نونهــال ایرانی، محمد میثـــــاق بختیاری در جزیره کیــش رکورد کم سن ترین و کم وزن ترین فردی که در آســیا پرش بانجی جامپینگ را تجربه کرده را از آن خود کرد.

ثبت رکورد آسیایی در برنامه «چند درجه» توسط کوچکترین پرنده جامپینگ

 پخش سری جدید برنامه (( چند درجه )) چند وقتی است از شبکه نسیم آغاز شده است . این برنامه قصد دارد اتفاقات و ورزش های هیجان انگیز را به تصویر بکشد . در یکی از قسمت های برنامه به سراغ ورزش مفرح و هیجان انگیز بانجی جامپینگ رفته است . برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی رکورد آسیایی در ورزش بانجی جامپینگ که توسط کم سن ترین شرکت کننده ثبت شد.

گفتگوی ما را با محمد میثاق بختیاری کم سن ترین شرکت کننده بانجی جامپینگ ، میلاد بنایی مدیر باشگاه ورزش های ماجراجویانه ((جاذبه)) و علی رضا احمدی کارشناس ورزشهای اکستریم (( هیجانی )) و مجری برنامه (( چند درجه )) را می خوانید. محمد میثاق بختیاری در خصوص رکورد خود گفت : زمانی که من را برای پرش از بانجی جامپینگ آماده می کردند ، استرس و هیجان زیادی داشتم . بعد از پرش ، وقتی که از بانجی جامپینگ پایین آمدم باورم نمی شد که من از ارتفاع ۴۰ متری پایین پریدم.

بختیاری ادامه داد : چهار سال است که غواصی انجام می دهم و در ارتفاع ۵، ۶ متری به داخل آب پریدم، اما تا به حال از ارتفاع چهل متری نپریدم . من ورزش های اکستریم (( هیجانی )) مانند آفرود ، پاراگلایدر ،موتور چهار چرخ ،سوار کاری به صورت حرفه ای و غواصی سه سال است که انجام می دهم و مدرک (( cimas)) از فدراسیون جهانی و مدرک (( Ssi)) از کنفدراسیون جهانی دارم.

میلاد بنایی مدیر مجموعه ورزش های ماجراجویانه ((جاذبه )) کیش در خصوص رکود محمد میثاق بختیاری اظهارداشت :رکود پرش بانجی میثاق در ایران ، خاورمیانه و آسیا بی سابقه است .

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ثبت رکورد آسیایی در برنامه «چند درجه»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات