قتل مرد کشاورز به‌ خاطر کینه قدیمی

راز قتل مرد کشاورز با تحقیقات پلیسی برملا شد. متهم که به خاطر کینه قدیمی نقشه قتل دوستش را کشیده بود، او را به محل خلوتی کشاند و با شلیک گلوله از پا درآورد. خبرگزاری آنا: راز قتل مرد کشاورز با تحقیقات پلیسی برملا شد. متهم که به خاطر کینه قدیمی نقشه قتل دوستش را کشیده بود، او را به محل خلوتی کشاند و با شلیک گلوله از پا درآورد.

چندی پیش زن جوانی به آگاهی شهرستان ملایر رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. او به ماموران گفت: همسرم دیروز برای کار از خانه خارج شد. حجت کشاورز است و روی زمین کار می‌کند، غروب منتظر بازگشت او بودم اما خبری از همسرم نشد. با این فکر که شاید به خانه یکی از اقوام رفته است، به انتظارم ادامه دادم. اما دیر وقت شد و از همسرم خبر نشد. به خانه فامیل و آشنا زنگ زدم اما کسی از او خبری نداشت.

 به هر سختی بود تا صبح صبر کردم، مدام با خودم تصور می‌کردم که همسرم برمی‌گردد و اطلاع این موضوع به پلیس کار درستی نیست. اما انتظارم بی فایده بود، به ناچار به پلیس مراجعه کردم. از شما می‌خواهم که همسرم را پیدا کنید، تا به حال سابقه نداشت که بدون اطلاع او به خانه نیاید، مطمئنم که اتفاقی برایش رخ داده است.

جسدی در کشتزار

به دنبال این شکایت، تحقیقات کارآکاهان برای پیدا کردن مرد 40 ساله آغاز شد. در نخستین گام، کارآگاهان به سراغ مراکز درمانی رفته اما هیچ ردی از حجت به دست نیامد.

درحالی که تحقیقات برای یافتن حجت ادامه داشت، 3 اردیبهشت امسال مرد چوپانی با پلیس تماس گرفت و از کشف جسدی در اطراف یکی از روستاهای ملایر خبر داد. با اعلام این خبر، اکیپی از ماموران راهی محل شدند. آنها با حضور در محل با جسد مردی حدودا 40 ساله مواجه شدند که با شلیک اسلحه شکاری از پا درآمده بود.

معاینات اولیه متخصصان پزشکی قانونی حکایت از آن داشت که از زمان مرگ حدود 10 روز گذشته است. از آنجایی که هیچ مرد شناسایی همراه مرد جوان نبود، کارآگاهان به سراغ پرونده های فقدانی رفتند که مشخصات آنها با مشخصات جسد مطابقت داشته باشد.

هویتی برای مقتول

در میان پرونده‌های فقدانی کارآگاهان به پرونده حجت رسیدند، باتوجه به آنکه مشخصات حجت با جسد کشف شده، مشابهت داشت در اقدام بعدی از خانواده حجت خواسته شد برای شناسایی جسد کشف شده به پزشکی قانونی مراجعه کنند. با حضور خانواده حجت در پزشکی قانونی، جسد شناسایی شد. بدین ترتیب راز جسد داخل کشتزار برملا شد. اما هنوز مشخص نبود که عامل یا عاملان این جنایت چه کسانی می توانند باشند.

در ادامه بررسی ها، کارآگاهان دریافتند که مرد کشاورزی روز حادثه با یکی از دوستانش به نام اصغر دیده شده است. از طرفی تحقیقات نشان می‌داد که اصغر و حجت دوستان قدیمی هستند که مدتی است باهم به اختلاف خورده‌اند. در نتیجه اصغر به عنوان نخستین مظنون پرونده بازداشت شد و تحقیقات از او صورت گرفت.

مرد 30 ساله که در دامداری مشغول به کار است، ابتدا منکر جنایت بود اما زمانی که با مدارک و شواهد پلیسی مواجه شد به ناچار لب به اعتراف گشود و از جنایت گفت: من و حجت دوستان قدیمی بودیم. سال‌هاست همدیگر را می‌شناسیم و رابطه‌مان خوب بود تا اینکه چندی پیش باهم اختلاف پیدا کردیم. سر موضوعاتی کوچک از دست حجت کینه به دل گرفته بودم و تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم.

او ادامه داد: برای گرفتن انتقام نقشه‌ای کشیدم؛ به سراغ حجت رفتم و از او خواستم که برای تفریح به روستاهای اطراف ملایر برویم. حجت بی‌خبر از نقشه‌ای که در سر داشتم، با من راهی شد. با او به کشتزار رفتیم، کسی آنجا نبود. از فرصت استفاده کردم و با اسلحه‌ای که همراهم بود به طرفش شلیک کردم. بعد از کشتن، جسد را رها کرده و به خانه رفتم.

سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان همدان با اعلام این خبر گفت: متهم پس از اعتراف به جنایت با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد. در ادامه تحقیقات اسلحه‌ای که حجت با آن به قتل رسیده بود نیز کشف شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قتل مرد کشاورز به‌ خاطر کینه قدیمی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات