ابتکار آقامعلم برای کاهش تصادف در روستا

آقامعلم دبستان عمار روستای فال‌ وقتی دید که به دلیل عدم وجود علائم راهنمایی و رانندگی، تصادف‌های متعددی در روستا به وقوع می‌پیوندد، تصمیم گرفت که خودش علائم راهنمایی و رانندگی را در مسیرهای پرخطر روی دیوار نقاشی کند.

به گزارش فارس، محمود ابراهیمی آقامعلم دبستان عمار روستای فال‌ بخش گله‌دار استان فارس وقتی دید که در روستا به دلیل عدم وجود علائم راهنمایی و رانندگی، تصادفات متعددی روی می‌دهد، تصمیم گرفت که خودش علائم راهنمایی و رانندگی را در مسیرهای پرخطر روی دیوار نقاشی کند.

ابراهیمی در خصوص هدفش از این اقدام گفت: با اجرای طرح «هادی روستا و آسفالت معابر» با توجه به عدم وجود علائم راهنمایی و رانندگی، هر روز شاهد حوادث و تصادفات در این روستای ۴ هزار نفری بودم.

وی گفت: بر همین اساس تصمیم گرفتم که با خرید مقداری رنگ، علائم راهنمایی و رانندگی را بر روی نقاط حساس معابر و کوچه‌ها نقاشی کنم که از بعد از انجام این حرکت، تعداد تصادفات کمتر شده است.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابتکار آقامعلم برای کاهش تصادف در روستا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات