نکات مهم برای بهتر عکس گرفتن از کودکان در سفر+تصاویر

عکاسی از کودکان در سفر ، کار سخت و در عین حال بسیار سرگرم کننده است.

عکاسی از کودکان

عکاسی از کودکان در سفر ، کار سخت و در عین حال بسیار سرگرم کننده است.کودکان به سرعت رشد می کنند و شما می توانید با عکاسی مداوم  فرآیند زندگی کودک را ثبت کنید.فقط کافیست در رابطه با عکاسی آطلاعاتی بدست آورید تا آنرا از یکنواختی در بیاورید.

1.نشان دادن آنها در حرکت
معمولا در زندگی روزها و حوادثی وجود دارد که برای پدر و مادر ،جاودانه می شود.اگر این یک رویداد عمومی و یا گروهی است ،عکس کودک را در میان جمعیت ثبت کنید.اگر دوربین شما حرفه تر است می توانید از زوم نیز استفاده کنید.

 

 نکات مهم برای بهتر عکس گرفتن از کودکان در سفر

2.کاندید کردن لحظات
کودکان پر از خلاقیت هستند.سعی کنید از کارهای روزمره ی کودک مانند: غذا خوردن ، حمام رفتن ، بازی کردن و... عکسبرداری کنید.اگر مثلا در حمام از نور خوبی بهره مند نبودید ،از فلش استفاده کنید.

3.ایجاد پرتره از تعطیلات
در ایام سال مناسبت های زیادی وجود  دارد که لباس های مخصوص خود را دارد.می توانید این لباس ها را تهیه کنید و با آنها از کودکان عکسبرداری کنید.اگر این مناسبتها در شهر شما وجود ندارد،کمی خلاقیت به خرج دهید و مثلا برای تولد از این لباس های خاص که برای کودکان جذابیت دارد، استفاده کنید.

 

نکات مهم برای بهتر عکس گرفتن از کودکان در سفر

4.عکس گروهی
معمولا در زندگی کودک روزهایی وجود دارد که برای پدر و مادر نیز خاطره امگیز هستند ،مانند اولین روز مدرسه و یا اولین باری که همراه دوستانش به بیرون می برید.کودک در این روزها ،زمانی که کنار دوستان هم سن وسال خود است ،دارای هیجان زیادی است که می تواند عکس های زیبایی خلق کند.

5.فرآیند بزرگ شدن
همانطور که گفتیم کودکان به سرعت رشد می کنند و شما با عکسبرداری مداوم می توانید ، آلبوم کاملی داشته باشید.از حضور کودک در کلاس ها ، رابطه ی او با دوستانش ، راه رفتن و تغییر رفتار و حرکاتش و در کا تکامل او عکس تهیه کنید.کودک بعدها بابت این آلبوم کامل وثبت تک تک لحظات زندگیش از شما سپاسگذار خواهد بود.

نکات مهم برای بهتر عکس گرفتن از کودکان در سفر

 کجارو

اخبار مرتبط:

 فوت و فن های عکاسی در سفر

بهترین عکاس در سفر باشیم

کات کلیدی برای عکاسی ایده ال در سفر

7 نکته برای عکاسی در سفر را بیاموزید

راهنمای مدیریت سفر با هدف عکاسی

[ منبع این خبر سایت نیک صالحی-گردشگری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نکات مهم برای بهتر عکس گرفتن از کودکان در سفر+تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات