گلدان های درحال ذوب!

آثار زیبای این هنرمند هم می توانند به عنوان یک مجسمه تزئینی و هم یک نگهدارنده کابردی برای گل و گیاه به کار روند. هر قطعه به بررسی رابطه بین جسم و فضا از طریق کنش های متقابل تضادهای آشکار می پردازد. برترین ها: طراح «Erik Olovsson» در مجموعه گلدان های بی شکلش، گلدان های نرم و منحنی شیشه ای که با دست دمیده شده اند را درمیان سنگ های طرحدار که به اشکال هندسی سخت و صاف بریده شده اند، قرار می دهد. در برخی نمونه ها به نظر می رسد گلدان شیشه ای روی لبه های زاویه دار سنگهای گرانیت و عقیق، ریخته یا ذوب شده است. در نمونه های دیگر این مجموعه قسمت حبابی شکل گلدان ها درمیان قطعه های بازشده مرمر نشسته اند. 
آثار زیبای این هنرمند هم می توانند به عنوان یک مجسمه تزئینی و هم یک نگهدارنده کابردی برای گل و گیاه به کار روند. هر قطعه به بررسی رابطه بین جسم و فضا از طریق کنش های متقابل تضادهای آشکار می پردازد. شفافیت در مقابل ابهام، هندسی در مقابل ارگانیک، شکننده در مقابل سخت و محکم. عمد یا غیرعمد، به نظر می رسد این پروژه اشتیاق انسان به دستکاری زمان را نماسازی می کند، با مقایسه سیالیت زمان حال در مقابل تاریخ غیرقابل تغییر که به معنی واقعی کلمه در سنگ قرار گرفته است. 
گلدان های درحال ذوب!
گلدان های درحال ذوب!
گلدان های درحال ذوب!
گلدان های درحال ذوب!
گلدان های درحال ذوب!
گلدان های درحال ذوب!
گلدان های درحال ذوب!
گلدان های درحال ذوب!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گلدان های درحال ذوب!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات