برسی محصول کمک چربی سوز فاینال فرم -آکا

آموزش بدنسازی ، بدنسازی ،سایت ورزشآموزش بدنسازی و پرورش اندام آکاایران: برسی محصول کمک چربی سوز فاینال فرمReviewed by دنیای عضله on May 22Rating: 5.0برسی محصول کمک چربی سوز فاینال فرمفاینال فرم (Final Form) یک محصول کامل محسوب شده که مسلح به عوامل گرمازا و چربی سوز جهت حمایت از میزان درصد مطلوب بافت چربی بدن می باشد
برسی محصول کمک چربی سوز فاینال فرم

 


 


, چربی سوز فاینال فرم, درباره مکمل های بدنسازی,[categoriy]

برسی محصول کمک چربی سوز فاینال فرم

برسی محصول کمک چربی سوز فاینال فرم -آکا, چربی سوز فاینال فرم, درباره مکمل های بدنسازی

آکاایران: برسی محصول کمک چربی سوز فاینال فرم


 


 


 


توجه: مطالبی که در قسمت مکمل های بدنسازی به توضیح و ترجمه آن می پردازیم، اظهارات شرکت تولید کننده آن بوده و ترجمه و درج آن در این وبسایت، به منزله تأیید یا عدم تأیید آن نمی باشد. و فقط به مزایای آن اشاره می نماید.

بنابراین پیشنهاد می شود مصرف آنها را تحت نظر متخصصین حوزه مربوطه انجام دهید.


به گزارش آکاایران:  

نام محصول: فاینال فرم (Final Form)

دسته بندی: کمک چربی سوز

کمپانی تولید کننده: اینفینیتی لبز (Infinite Labs)

تعداد در هر قوطی: ۱۰۰ کپسول


 


فاینال فرم (Final Form) یک محصول کامل محسوب شده که مسلح به عوامل گرمازا و چربی سوز جهت حمایت از میزان درصد مطلوب بافت چربی بدن می باشد. ترکیبات موثر و کارسازی همچون CLA، ال- کارنیتین و کتون تمشک (یک ماده گرفته شده از تمشک) یک فرمول غیر محرک بوده که برای افزایش حرکت ذخایر چربی جهت تولید انرژی و سرکوب اشتها به کار گرفته خواهد شد.


 

آنالیز ترکیب موجود در فاینال فرم

•    کتون تمشک (Raspberry Ketones):

یک ترکیب طبیعی بوده که مسئول تولید بو و رایحه در تمشک می باشد. کتون تمشک باعث تقویت سوخت و ساز و بهبود مصرف لیپید (چربی) می شود.

•    سی.ال.آ (CLA):

این اسید چرب در گوشت و محصولات لبنی یافت شده و می¬تواند در ذوب نمودن چربی های بدن و افزایش توده عضلانی و قدرت آنها موثر واقع شود. از طرفی دیگر «سی.ال.آ) در کاهش برخی از سرطان ها نیز می تواند کارآیی داشته باشد.

•    ال کارنیتین:

کارنیتین شرایط را برای انتقال چربی ها به داخل میتوکندری- یعنی دقیقاً جایی که برای سوخت بدن سوزانده می شوند- فراهم می کند. مصرف این ماده باعث کاهش چربی، بهبود ریکاوری و افزایش تعداد گیرنده های تستوسترون در سلول های عضلانی و متعاقباً رشد خواهد شد.


 


 


 


 


تفکر اشتباه در مورد مکمل های بدنسازی


مکمل های بدنسازی تقلبی

[ منبع این خبر سایت آکاایران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برسی محصول کمک چربی سوز فاینال فرم -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات