چیت‌چیان به کپنهاگ می‌رود/ پیشنهادات آبی دانمارکی‌ها به ایران

به گزارش خبرگزاری مهر، مشاور و نماينده ويژه وزير در جذب سرمايه‌گذاري امروز چهارشنبه در وزارت نیرو با سفیر دانمارک دیدار کرد. در این دیدار مقرر شد پيش نويس پيشنهادي دانمارکی‌ها طي سه هفته آتي به وزارت نيرو براي بررسي و اعلام نظر ارسال شود.

در این دیدار "دني عنان" سفير دانمارک موضوع دعوت‌نامه وزير انرژي و تغيير اقليم دانمارک را پيگيري کرده و پيشنهاد کرد در سفر وزير نيرو به دانمارک يادداشت تفاهمي بين دو کشور در بخش آب و آبفا و تجديدپذيرها به امضا برسد و پس از این سفر، سميناري در تهران با حضور مقامات دو کشور و ذي‌نفعان کليدي صنايع آب و برق برگزار شود تا زمينه تعامل طرفين در اين صنايع فراهم شود.

سفیر دانمارک گفت: در دانمارک هدررفت آب در مصارف خانگي به كمترين ميزان خود رسيده است. وی از شركت‌هاي ايراني براي سفر به دانمارک و بازديد از توانمندي‌هاي آن كشور در بخش آب و آبفا دعوت به عمل کرد.

همچنین مشاور و نماينده ويژه وزير نیرو در امور سرمايه‌گذاري گفت: دو تاريخ براي سفر وزير نيرو تعيين شده که موارد به وزارت امورخارجه اعلام شده تا هماهنگي‌هاي لازم در اين خصوص به عمل آمد. بر اساس این گزارش، در این دیدار مقرر شد پيش نويس پيشنهادي دانمارکی‌ها طي سه هفته آتي به وزارت نيرو براي بررسي و اعلام نظر ارسال شود. از سویی قرار است، جلسات کارشناسي ديگري بين کارشناسان دانمارکي در بخش آب و آبفا با مديرکل دفتر استاندارد آب و فاضلاب برگزار شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چیت‌چیان به کپنهاگ می‌رود/ پیشنهادات آبی دانمارکی‌ها به ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات