ابهامات مالی یک تکواندوکار را راهی زندان کرد

به گزارش خبرنگار مهر، بحث قراردادهای صوری که سالهاست در ورزش کشور شایع است و تاکنون پای خیلی از اهالی رشته‌های مختلف را به دادگاه و زندان کشیده این بار وارد تکواندو شده است. 

گفته می شود یکی از اهالی این رشته که سال گذشته مسئولیت سرپرستی یکی از تیم های حاضر در رقابتهای لیگ برتر را برعهده داشت و در کارنامه خود حضور در تیم ملی و کسب عناوین قهرمانی را ثبت کرده به دلیل ابهامات مالی در قراردادهای تکواندوکاران این تیم راهی زندان شده است. 

شنیده ها حاکی از آن است که قراردادها با افرادی که وجود خارجی نداشته اند و پرداخت مبالغی کمتر از اصل قرارداد به تکواندوکاران باعث شد تا وی روانه زندان شود. 

گفته می شود در همین رابطه برخی افراد سرشناس در رشته تکواندو که در موارد دیگری با این قهرمان کارهای اقتصادی در شمال کشور انجام داده اند نیز بهزودی برای پاره ای از توضیحات به دادگاه احضار خواهند شد. 

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابهامات مالی یک تکواندوکار را راهی زندان کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات