ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب زولبیا و بامیه را یکشنبه هفته آینده نهایی می کند

علی بهره مند روز چهارشنبه درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: اکنون آنالیز نرخ هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک و دو توسط اتحادیه قنادان برآورد شده و برای تصویب در ستاد تنظیم بازار در حال بررسی است.
وی اظهار داشت: طبق آنالیز این اتحادیه، متناسب با کیفیت قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک، نزدیک به 128 هزار ریال و درجه دو 123 هزار ریال است.
وی اضافه کرد: قیمت پیشنهادی از سوی اتحادیه با محاسبه جعبه است و به همین دلیل، اگر قنادی‌ها، زولبیا و بامیه را با احتساب وزن جعبه ارائه می‌کنند، این موضوع در آنالیز قیمتی دیده شده است.
وی ادامه داد: براین اساس نرخ ها پس از تصویب ستاد تنظیم بازار برای آگاهی مردم اعلام می شود.
به گزارش ایرنا، سال گذشته اتحادیه قنادان قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک را نزدیک به 115 هزار ریال و درجه دو متناسب با کیفیت 105 هزار ریال پیشنهاد داده بود که در نهایت با قیمت 96 هزار ریال تصویب شد.
قیمت مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک در ماه مبارک رمضان سال 1393 نزدیک به 85 هزار ریال و درجه دو80 هزار ریال و در سال 1392 نیز هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک 70 هزار ریال و درجه دو 65هزار ریال برای استان تهران تعیین و عرضه شده بود.
اقتصام**9186 ** 2023

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب زولبیا و بامیه را یکشنبه هفته آینده نهایی می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات