ساخت نیروگاه برق خورشیدی در زرندیه امکان سنجی شد

فرماندار شهرستان زرندیه در خصوص ساخت این نیروگاه به ایرنا گفت: ساخت این نیروگاه خورشیدی از طرح هایی است که با هدف اقتصاد مقاومتی در زرندیه کلید خورده است.
محمد کردی بیان کرد: با توجه به رشد و توسعه کمی و کیفی صنایع و نیاز روز افزون به تامین منابع انرژی های جدید، ساخت و توسعه امکانات نیروگاهی را اجتناب ناپذیر کرده است.
وی ادامه داد: امکان سنجی اجرای عملیات ساخت نیروگاه برق خورشیدی 25 مگاواتی در زرندیه باید با اهتمام همه بخش ها ذیربط باشد تا در سایه کارشناسی بتوان زیرساخت مناسب برای رشد و توسعه شهرستان فراهم کرد.
کردی گفت: ویژگی های طبیعی و جغرافیایی شهرستان زرندیه از جمله اراضی موجود و سطح زاویه تابش در استان مرکزی و از سوی دیگر اقتصادی بودن انرژی های نوپدید سبب شده تا این طرح دارای توجیه اقتصادی باشد.
فرماندار زرندیه در ادامه گفت: حمایت قاطع مدیریت ارشد استان از سرمایه گذاری بخش خصوصی ضامن اجرای این طرح است.
در ادامه این نشست، نمایندگان برق باختر، مسئولان ادرات منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، شهرک های صنعتی، و نماینده سرمایه گذار بخش خصوصی به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای قانونی این پروژه اقتصادی پرداختند.
شهرستان زرندیه به مرکزیت شهر مامونیه با جمعیت بیش از 57 هزار نفر یکی از قطب های مهم صنعت و کشاورزی استان مرکزی است.
4896/3075/6013/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساخت نیروگاه برق خورشیدی در زرندیه امکان سنجی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات