224 میلیارد تومان از اعتبارات قانون مالیات بر ارزش افزوده به شهرداریها پرداخت شد


معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از اختصاص 2 هزار و 240 میلیارد ریال (224 میلیارد تومان) از محل اعتبارات تبصره (2) ماده (39) قانون مالیات بر ارزش افزوده (سوخت) سال 95 در وجه شهرداری‌های کشور خبر داد.
به گزارش سرویس «شهری» ایسنا، اسد معانی با بیان مطلب فوق گفت: از اعتبار فوق مبلغ 440 میلیارد ریال در وجه شهرداری های کلانشهر‌ها و 1800 میلیارد ریال در وجه سایر شهرداری‌ها واریز شده است.
وی افزود: با توجه به مفاد مندرج در تبصره (2) ماده (39) قانون مالیات بر ارزش افزوده، تمامی وجوه مربوطه می‌بایست در وجه شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور واریز شود. لذا در این راستا هماهنگی‌های لازم با معاونین امور عمرانی استانداری‌های سراسر کشور برای پرداخت و توزیع اعتبارات تبصره مذکور مستقیماً در وجه دهیاری‌ها صورت پذیرفته ‌است.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، وی یادآوری کرد: برآورد اولیه سهم عوارض فرآورده‌های نفتی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به صورت ماهیانه حداقل 2 هزار میلیارد ریال می‌باشد که به محض واریز آن به حساب وزارت کشور پرداخت به ذی‌نفعان انجام خواهد شد.انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «224 میلیارد تومان از اعتبارات قانون مالیات بر ارزش افزوده به شهرداریها پرداخت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات