بررسی آخرين وضعيت پيشرفت ۱۰۰كيلومتر پروژه در حال احداث مترو تهران

به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه بازديدها و جلسات كارگاهي منظم مديران عالي شهري از پروژه هاي در دست احداث مترو تهران و حومه كه دو هفته يكبار به سرپرستي دكتر عيسي شريفي قائم مقام شهردار تهران انجام مي شود، امروز پس از بازديد صبحگاهي از طول مسير حدود ۳۰ كيلومتري فاز ۲ خط مترو تهران- پرند( از ايستگاه شهرآفتاب تا ايستگاه يك فرودگاه بين المللي حضرت امام خميني "ره")، در جلسه كارگاهي، آخرين وضعيت پيشرفت پروژه هاي خطوط ۶ و ۷ و نيز خط مترو فرودگاه بين المللي حضرت امام خميني(ره) بررسي شد.

در اين بازديد و جلسه كارگاهي كه مهندس تشكري هاشمي و تعدادي از مديران و نيز برخي شهرداران مناطق حضور داشتند، مهندس هابيل درويشي مديرعامل شركت مترو تهران و حومه گزارشي از روند اين سه پروژه ارائه و از حمايت هاي شهرداري براي توسعه مترو تهران و حومه قدرداني كرد.

مديرعامل شركت مترو تهران و حومه هم در بررسي آخرين پيشرفت پروژه خط ۷ و اشاره به ريل گذاري و سرعت كار در تكميل ايستگاهها اعلام كرد كه مطابق برنامه زمانبندي، اين پروژه آماده بهره برداري خواهد شد و تمامي نيازهاي پروژه از نظر تامين و نصب تجهيزات به دقت مديريت شده است.

درويشي به خاطر اهتمام و همكاري فوق العاده شهرداران مناطق در رفع معارض ها و تامين زمين براي احداث فضاي كارگاهي پروژه هاي مترو تهران از آنان تقدير كرد.

قائم مقام شهردار تهران پس از شنيدن گزارش كار پروژه خط مترو فرودگاه امام (ره)، دستورات لازم را براي رفع معارض هاي اين پروژه صادر و خواستار برنامه ريزي دقيق براي احداث و بهره برداري از اين خط تا بهمن ماه جاري شد.

وي همچنين بر ضرورت برنامه ريزي دقيق براي پيشبرد همزمان و متناسب امور پروژه هاي مترو تهران و حومه در بخش هاي عمراني و تجهيزات تاكيد كرد و از مسئولان ذيربط خواست در اين باره اهتمام جدي داشته و آخرين اقدامات را گزارش كنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بررسی آخرين وضعيت پيشرفت ۱۰۰كيلومتر پروژه در حال احداث مترو تهران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات